Příprava na letní parna

Příprava na letní parna

Příprava lahodných ovocných koktejlů, které tak báječně osvěží v parném létě, nemůže už snad být rychlejší. Prostě Click & Mix...

    <a href="/userdata/images/19101vclickMix2.jpg" rel="imagebox-artg">
            <img style="WIDTH: 150px; HEIGHT: 244px" alt="" hspace="10" src="/userdata/images/19098clickMix.jpg" align="left" border="0" /> </a>Pomalu přichází léto a s ním se do obchodů dostává čerstvé ovoce. Brzy také začnou letní parna. A co může být v takovém horkém dni příjemnější než ledový ovocný koktejl? S tyčovým mixérem Click & Mix od Moulinexu si připravíte ty nejlahodnější… <br />


Click & Mix je tyčový mixér, který Vám nabídne spoustu možností. Má čtyři barevné nástavce, které jsou uloženy v praktické schránce. Se zeleným můžete mixovat, žlutý slouží k emulgaci a šlehání, červený využijete na sekání a s modrým nadrtíte led na tříšť nebo si připravíte lahodné Gaspacho!

Nástavce vyměníte jediným snadným kliknutím. Není přitom nutné odnímat tyč a hledat příslušenství. Jen vyměníte nástavce. Click & Mix se vyrábí ve dvou variantách. Buď můžete mít tyčový mixér celoplastový s jednou rychlostí, nebo zvolit variantu s nerezovým mixovacím nástavcem, který nepoškrábe nepřilnavý povrch nádobí a pyšní se 16 rychlostmi a výkonem 600 W.


Využijte jedinečnou příležitost a získejte tohoto praktického pomocníka zdarma! Na TvujDum.cz od 26. 5. do 27. 7. 2008 soutěžíme o 20 tyčových mixérů Click & Mix. Hrajte ZDE!   

Komentáře

Načítám komentáře...