3D návrh na přání: Čtyři varianty jedné kuchyně

Čtyři kuchyně pro paní Naďu

Autor: Petra Kolaříková

Paní Naďa mne poprosila o návrh kuchyně do domu, který budou rekonstruovat. Momentálně je kuchyně samostatná místnost, v budoucnu se probourá zeď do obývacího pokoje a vznikne jeden spojený prostor. Majitelé mají následující požadavky:

Americká chladnička, trouba s mikrovlnkou do vysoké skříně, ostrůvek nebo barové sezení, dřez do rohové skříňky, jídelní stůl pro 4 osoby s možností rozložit, kuchyně nesmí zasahovat do obývací části, rustikální vzhled.

Varianta č. 1

ČTĚTE TAKÉ:

Varianta č. 2

Protože mne napadlo hned několik možností, udělala jsem více variant, aby si paní Naďa mohla vybrat, která jí bude vyhovovat nejvíce. První varianta je dle představ majitelky. Já bych preferovala variantu č. 2 nebo 4.

Varianta č. 3

Čtyři kuchyně pro paní Naďu

Autor: Petra Kolaříková

Každou variantu jsem barevně řešila jinak, protože majitelé zatím nemají jasno, jaké barvy v kuchyni zvolí, ale určitě to bude dekor dřeva. Rustikální styl kuchyně se k domečku hodí, stylově zapadá do celkového řešení. Podlaha bude zřejmě vinylová, v dekoru dřeva. Je praktická na údržbu a poměrně odolná. Vzhledem k propojení celého prostoru s obývacím bude lepší sjednotit podlahovou krytinu.

Varianta č. 4

A jakou variantu byste zvolili vy?

Obrázky a text: Petra Kolaříková, www.design-domova.cz

Komentáře

Načítám komentáře...