Šest dobrých kuchyňských inspirací

Jestli chcete nějakou změnu v kuchyni, bude se vám asi hodit několik našich tipů. Najdete tu nápad jak na novou dlažbu, tak na mytí nádobí, baterii…

Kuchyně

Autor: Grohe

Máte špinavé ruce? Nechcete pořád ohmatávat kohoutky a pak je znova cídit? Pak je tu nová baterie Grohe Zedra Touch. Pokud vodu spustíte pomocí technologie EasyTouch, z bezpečnostních důvodů nejprve teče studená voda. K baterii je však možné instalovat termostat Grohtherm Micro, kterým nastavíte vámi požadovanou teplotu. Vestavěná tepelná pojistka zajišťuje naprostou bezpečnost, kdykoliv tuto moderní baterii pustí děti.

Navíc je tato nová kráska z oblíbené řady Zedra dodávaná s výsuvnou dvoupolohovou sprchou, jejíž čistý design je nově přepracován. Přepínání režimu sprchy je velmi prosté díky ovládacímu tlačítku se zámkem. Dále funkci baterie vylepšuje zahnuté prodloužené výtokové ramínko, takže nyní pohodlně naplníte i vysoké vázy, konvičky a velké hrnce. Poněvadž je ramínko otočné, rozšiřuje se pole jeho působení i mimo dřez.

Dokonale hladký a plynulý pohyb páky zajišťuje osvědčená technologie kartuše GROHE SilkMove®. Inovativní povrch sprchy SpeedClean zároveň spolehlivě zabraňuje zanášení trysek. Případné usazeniny vodního kamene prostě setřete holou rukou.

Kam dál

Komentáře

Načítám komentáře...