Novinky ze světa spotřebičů

Chcete novou pračku, ledničku, vysavač či kávovar? Tak sáhněte po novinkách. Tady přinášíme přehled těch nejnovějších na našem trhu.

Spotřebič

Autor: Oficiální zdroj

Osmička znamená chytrý

Do České republiky přichází nová řada vestavěných kuchyňských spotřebičů Bosch Serie 8. Všechny modely této řady spojuje konzistentní design: veškeré prvky, jako je například panel z kvalitní nerezové oceli, ovládací prstenec nebo využití skla, představují modernost a kvalitu.

Trouba

Autor: Bosch

Jednou z nových funkcí Serie 8 je senzor PerfectBake, který neustále sleduje vlhkost připravovaného pokrmu, a automaticky tak přizpůsobuje celý proces pečení. Sám navíc vyhodnotí, kdy je jídlo hotové, načež se trouba sama vypne. Díky tomuto senzoru budete mít vše – od koláčů a buchet až po chléb – dokonale připravené, a to bez otevírání trouby a průběžné kontroly pečení. S funkcí Bosch Assist navíc získáte skvělého pomocníka při výběru správného programu pečení sladkých i slaných pokrmů. Stačí si jednoduše vybrat požadovaný pokrm, stisknout „Start“ a trouba Serie 8 se o zbytek postará sama.

Další přidanou hodnotou trub Serie 8 je nová funkce 4D horký vzduch, která pomocí inovovaného ventilátoru z nerezavějící ocele s tichým motorem EcoSilence Drive, jenž je schopen během provozu měnit směr otáčení, rovnoměrně rozděluje teplo do celého prostoru spotřebiče. Připravovaný pokrm tak můžete umístit na jakoukoliv ze čtyř úrovní a pokaždé dosáhnete perfektního výsledku.

Spotřebiče Serie 8 jsou vybavené i moderním dotykovým barevným TFT displejem s vysokým rozlišením, který vám při přípravě jídel pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků. Stačí si zvolit druh jídla a jeho přibližnou váhu a spotřebič sám určí, jak dlouho a při jaké teplotě bude pokrm připravovat. Trouba má v nabídce množství jazyků včetně češtiny, díky čemuž je její obsluha velmi jednoduchá.

Pečicí trouby Bosch splňují nejvyšší standardy bezpečnosti. Maximální teplota dvířek trub se snížila o 10 °C, a ty nejchladnější tak dosahují teploty pouhých 30 °C. Dvířka navíc disponují funkcí SoftMove, která zaručuje jejich jemné a lehké otevírání a zavírání.

Kam dál

Komentáře

Načítám komentáře...