Krásné nové stroje

Konečně začalo jaro a všichni netrpělivě čekáme na čerstvou zeleninu a ovoce, abychom se už pořádně nacpali chutnými vitaminy. A co takhle je zpracovat trochu jinak? Třeba si udělat smoothie? Nebo něco jiného? Upéct jahodový koláč? Udělat si kávu?...

Smoothie

Autor: Sencor

Pěkně zčerstva

Jemně rozmixované smoothie z čerstvé či mražené zeleniny nebo ovoce vám dodá spoustu vitaminů a energie. Smoothie maker SENCOR SNB 660x dokáže díky výkonnému motoru až 1200 W mělnit ovoce, zeleninu, ořechy, semínka, bylinky a další. Díky novince – 3 přednastavitelným mixovacím programům rozmixuje veškeré ingredience do správné konzistence. Šest kvalitních snímatelných nožů, které jsou vyrobeny z nerezové oceli a jsou pokryty vrstvou titanu, zajistí skoro 99% zachování všech enzymů a vitaminů a omezují oxidaci hotových pokrmů. V tomto smoothie makeru lze vyrábět nejen smoothie, ale i dětské přesnídávky, dipy, omáčky.

Vyrobené smoothie, pokud ihned nevypijete, můžete nosit s sebou díky 2 lahvím o velikosti 0,8 či 1,0 litru. Obě lahve jsou kompatibilní s mixovacím víkem – stačí po umixování jen vyměnit víko a můžete jít. Víka jsou opatřena otvorem na pití. Lahve jsou vyrobené z TRITANU, který neobsahuje BPA a zaručuje vysokou pevnost a nepohlcuje pachy. Smoothie mixér je dostupný za cenu 2739 Kč.

Kam dál

Komentáře

Načítám komentáře...