Krásné nové stroje

Konečně začalo jaro a všichni netrpělivě čekáme na čerstvou zeleninu a ovoce, abychom se už pořádně nacpali chutnými vitaminy. A co takhle je zpracovat trochu jinak? Třeba si udělat smoothie? Nebo něco jiného? Upéct jahodový koláč? Udělat si kávu?...

Kuchyňský robot

Autor: Oficiální zdroj

Prcek, ale pracovitý

Kuchyňský robot
KitchenAid robot Artisan MINI guavová glazura 16 790 Kč

Autor: Oficiální zdroj

Je-li vám velký kuchyňský robot moc velký, je-li vám těžký kuchyňský robot moc těžký, tak si pořiďte něco menšího a lehčího. Třeba KitchenAid MINI s nádobou o objemu 3,3 l. Ta se proti klasické nádobě zmenšila (původně 4,83 l), stroj se zmenšil, ale stále zůstává zachována stejná užitečnost v kuchyni. S možností až deseti různých druhů volitelného příslušenství zvládne tento kuchyňský pomocník přípravu čehokoli od čerstvých domácích těstovin přes domácí burgery, veganské a vegetariánské pokrmy až po domácí pečivo, pizzu či sušenky.

Svým zmenšeným provedením je sice kuchyňský robot KitchenAid MINI méně nápadný než stávající kuchyňské roboty z řady Artisan, to mu však nijak neubírá na jedinečnosti – se zcela novými a bezesporu jedinečnými a výraznými odstíny na sebe bude upoutávat pozornost každého, kdo projde okolo vaší kuchyňské linky.

Kam dál

Komentáře

Načítám komentáře...