Krásné nové stroje

Konečně začalo jaro a všichni netrpělivě čekáme na čerstvou zeleninu a ovoce, abychom se už pořádně nacpali chutnými vitaminy. A co takhle je zpracovat trochu jinak? Třeba si udělat smoothie? Nebo něco jiného? Upéct jahodový koláč? Udělat si kávu?...

Žárovka

Autor: Philips

Jedna žárovka jako žárovky tři

Philips Scene Switch je unikátní řada LED žárovek, které umožňují volbu tří světelných režimů bez nutnosti instalace dalších ovládacích prvků. Je navržena tak, aby splňovala měnící se potřeby domácností. Jedním zmáčknutím stávajícího ovladače lze snadno přizpůsobit domácí atmosféru tak, aby co nejvíce vyhovovala momentálním potřebám.

Systém ovládání je součástí samotné LED žárovky, ve které je integrován i paměťový čip, který si dokáže zapamatovat poslední nastavení.

Scene Switch umožňuje jednoduše přepínat světelnou intenzitu v rozmezí 100 %, 40 % a 10 %. Pro každou činnost tak lze zvolit odpovídající světelnou atmosféru – jasné a energizující světlo pro práci, hřejivé útulné světlo pro posezení s přáteli nebo sledování filmu. Výborná je i cena žárovky – 269 Kč.

Kam dál

Komentáře

Načítám komentáře...