Krásné nové stroje

Konečně začalo jaro a všichni netrpělivě čekáme na čerstvou zeleninu a ovoce, abychom se už pořádně nacpali chutnými vitaminy. A co takhle je zpracovat trochu jinak? Třeba si udělat smoothie? Nebo něco jiného? Upéct jahodový koláč? Udělat si kávu?...

Spotřebič

Autor: Oficiální zdroj

Pod parou

Vařit v páře není jen moderní, ale i zdravé a chutné. Nová kombinovaná parní trouba Hotpoint MS 998 IX HA v designu 9 s výškou 45 cm díky přizpůsobování vlhkosti a teploty vytvoří pokrmy zvenku křupavé a uvnitř křehké. Nová parní trouba je maximálně všestranná. Kromě funkce vaření v páře je možné použít i funkci horkovzdušné pečení s ventilátorem, které zaručí křupavou kůrku i u velmi jemné přípravy jídla za kratší čas. Zároveň nabízí možnost tyto dvě funkce – páru a horký vzduch – kombinovat. Trouba je ideální i pro rychlé rozmrazování, ohřívání či vaření.

Tato trouba s dotykovým ovládáním a černobílým textovým displejem v českém jazyce ideálně doplňuje troubu, mikrovlnnou multifunkční troubu a případně také kávovar v této linii. K dorovnání výšky při umístění vedle sebe slouží ohřevná zásuvka.

Doporučená cena vestavěné parní trouby je 29 990 Kč vč. DPH.

Kam dál

Komentáře

Načítám komentáře...