AMBIENTE ANEB VELETRH MODERNÍHO BYDLENÍ

Šestnáctého února bude zahájen ve Frankfurtu největší světový veletrh moderního bydlení, módního zboží a interiérového vybavení Ambiente, který potrvá do dvacátého února. Na tomto veletrhu, který bude tématicky rozdělen do tří oblastí (Tavola & Cucina, Präsent & Carat a Domus & Lumina) se má sejít a představit své...

Šestnáctého února bude zahájen ve Frankfurtu největší světový veletrh moderního bydlení, módního zboží a interiérového vybavení Ambiente, který potrvá do dvacátého února.

Na tomto veletrhu, který bude tématicky rozdělen do tří oblastí (Tavola & Cucina, Präsent & Carat a Domus & Lumina) se má sejít a představit své výrobky třetího tisíciletí cca 5000 firem z více než 80 zemí. Návštěvník se tedy zajisté bude mít na co dívat.

Oblasti veletrhu
Tavola & Cucina představí nabídku kuchyní a jídelních koutů a nejroztodivnějších kuchyňských pomocníků, doplňků a potřeb pro stolování. Domus & Lumina zase představí možnosti zařízení interiérů – od klasických přes country interiéry, nabídne stylový a rustikální nábytek a svítidela, zahradní nábytek a bytové doplňky. Präsent & Carat se zaměří na trendy a inspirace darů a kreací moderní osobnosti, nabídne dárkový sortiment s dominantou módního šperku a uměleckého řemesla.

Konečnou třešničkou veletrhu pak bude, ostatně jako každým rokem, výstava výrobků oceněných pro příkladné tvarování – Design Plus.

Komentáře

Načítám komentáře...