Pět výstav v jedné

Od středy 24.října až do neděle 28.října 2001 se bude na bratislavském výstavišti Incheba konat naráz pět významných výstav. Z toho asi největším lákadlem pro návštěvníky bude 6. ročník Mezinárodní výstavy nábytku, bytových doplňků a bytového designu MODDOM 2001. Další výstavou, která se bude konat ve stejný čas,...

Od středy 24.října až do neděle 28.října 2001 se bude na bratislavském výstavišti Incheba konat naráz pět významných výstav. Z toho asi největším lákadlem pro návštěvníky bude 6. ročník Mezinárodní výstavy nábytku, bytových doplňků a bytového designu MODDOM 2001.

Další výstavou, která se bude konat ve stejný čas, bude již 9. ročník výstavy Technické zařízení budov, jejímž spoluorganizátorem a odborným garantem je Slovenská společnost pro techniku prostředí. Na výstavě TZB jsou zastoupení vystavovatelé, kteří se zaobírají vytápěcí, větrací, klimatizační a sanitární technikou. Sortiment exponátů doplní solária, sauny a bazény.

Současně budou ještě probíhat výstavy: 3.ročník výstavy čisticích techniky, čistících přípravků a služeb pro domácnost CLEANTECH, výstava svítidel, skla, keramiky, porcelánu a bižutérie LUXDOM a výstava domácích elektrospotřebičů TECHDOM, které pokračují druhým ročníkem a dotvářejí celkový pohled na možnosti současného bydlení a vybavení domácností.

Na ploše 5 500 m2 se představí cca 180 vystavovatelů ze Slovenska, České republiky, Itálie, Holandska a Turecka. Prostřednictvím tuzemských zahraničních firem a dovozců návštěvníci budou moci vidět výrobky z více Evropských zemí i ze zámoří (z Itálie, Německa, Francie, Polska, Španělska, Skandinávie, Velké Británie, Mexika atd.).

Výstavy budou mít kontraktačně-prodejný charakter. Odborná i široká veřejnost se zde bude moci seznámit s novými trendy a najít inspiraci pro zařízení a dotvoření svého bydlení. V rámci doprovodného programu výstav jsou připravené odborné semináře. INCHEBA, a.s. vyhlašuje soutěž CENA MODDOM za domácí a zahraniční produkt, která je zaměřená na hodnocení estetické úrovně a užitkové kvality výrobků, a také Cenu za nejhezčí expozici.

Slavnostní otevření výstav se uskuteční 24.října 2001 v 10 hodin ve vstupních prostorách haly A1. Výstava bude otevřená denně od desáté do osmnácté hodiny, vstupné je 50 Sk.

-las-

Komentáře

Načítám komentáře...