Portál o bydlení TVUJDUM.CZ oznamuje výsledky

Portál o bydlení TVUJDUM.CZ oznamuje výsledky

Dynamicky se rozvíjející internetový portál TVUJDUM.CZ se v historicky krátké době stal největším portálem o bydlení, stavění a spoření v České republice a zaujal vedoucí pozici ve svém segmentu. V oblasti odborných médií o bydlení se jeho podíl na trhu nyní pohybuje okolo 70%, počet čtenářů dosahuje 130 000 měsíčně a...

Dynamicky se rozvíjející internetový portál TVUJDUM.CZ se v historicky krátké době stal největším portálem o bydlení, stavění a spoření v České republice a zaujal vedoucí pozici ve svém segmentu. V oblasti odborných médií o bydlení se jeho podíl na trhu nyní pohybuje okolo 70%, počet čtenářů dosahuje 130 000 měsíčně a stabilně roste.

Čtenářská obec rychle roste
Portál poráží konkurenci jak v počtu publikovaných zpráv a článků, tak svým širokým záběrem a rozsahem funkcí. Navíc rekordy láme také jeho rychle rostoucí návštěvnost. TVUJDUM.CZ, který se zároveň může pochlubit tím, že je nejstarším elektronickým odborným médiem o bydlení v ČR, dosáhl v letošním srpnu rekordního počtu shlédnutých stránek. Čtenáři jich navštívili více než půl milionu (přesně 554 103), zatímco počet unikátních IP adres dosáhl ve stejném období čísla 36 692. Právě z pohledu unikátních IP adres je TVUJDUM.CZ podle auditu Taylor Nelson Sofres Media třicátým největším serverem v České republice, a to včetně všech vyhledávačů, post serverů, zpravodajských serverů.

Obchodní úspěchy - spokojení zákazníci
Souběžně s tímto příznivým trendem zaznamenává úspěchy i obchodní část portálu TVUJDUM.CZ. „Počet uzavřených obchodů a celkový objem transakcí v poslední době rychle vzrůstá“, uvedl Ladislav Semetkovský, výkonný ředitel internetového vydavatelství Media Online. „I když hlavní nápor zákazníků v našem obchodním domě očekáváme teprve koncem roku, už nyní můžeme konstatovat, že lidé si u nás zvykli nejen číst a vyhledávat informace, ale už také zcela běžně nakupovat. V této souvislosti jsme rádi, že se nám daří dodržovat dobu dodání objednaného zboží do domu, která činí maximálně 3 dny“.

Objem inzerce stoupá
Pokud jde o inzerci zadanou na portálu TVUJDUM.CZ, předpokládá se, že její letošní objem dosáhne 10 milionů korun, což představuje 6% podíl na trhu všech internetových médií. „TVUJDUM.CZ zaznamenává od roku 1998 - tedy prakticky po celou dobu své existence -pouze kladné hospodářské výsledky“ uzavírá Ladislav Semetkovský.

Koncepční a všestranný rozvoj portálu názorně dokumentují následující data
prosinec 1998 - Společnost Bohemia Internet Services zahajuje vydávání prvního elektronického časopisu o bydlení v ČR - TVUJDUM.CZ

březen 1999 - Začíná fungovat nová portálová služba Obchodní dům s potřebami pro moderní bydlení

březen 2000 - Spuštěn věrnostní program pro stálé čtenáře Bonus

květen 2000 - Spuštěna nová portálová služba pod doménou Kuchyne.cz - magazín o kuchyních a spotřebičích

červenec 2000 - Zahajuje nová portálová služba Nabídka nemovitostí

duben 2001 - Představena nová image a nová komunikační strategie portálu
Založení dceřinného portálu TVOJDOM.SK

květen 2001 - Poskytování obsahu o bydlení a stavění do sítě mobilních telefonů Eurotel
Zaznamenán rekordní počet čtenářů za jediný měsíc, když byla dosažena hranice 100 000

červenec 2001 - Zahájena marketingová spolupráce se serverem Atlas.cz
Vzniká nová společnost Media Online, která přebírá vydávání Tvujdum.cz a Tvojdom.sk

srpen 2001 - Zahájena marketingová spolupráce s Atlas.sk
Rekordní výsledky v návštěvnosti TVUJDUM.CZ, TVOJDOM.SK v historii portálů

říjen 2001 - Poskytování obsahu o bydlení a stavění do sítě mobilních telefonů Paegas

Komentáře

Načítám komentáře...