146 bytů na prodej

146 bytů na prodej

K prodeji kancelář nabízí 146 bytů od 1+kk do 4+kk. Do standardního vybavení těchto bytu bude patřit: centrální vytápění bez bytové regulace, krytky zásuvek bílé plastové, TV zásuvka, telefonní zásuvka v obývacím pokoji, dveře vstupní protipožární, vnitřní dveře bílé plné, okna plastová. WC bude vybaveno tuzemskou...


K prodeji kancelář nabízí 146 bytů od 1+kk do 4+kk. Do standardního vybavení těchto bytu bude patřit: centrální vytápění bez bytové regulace, krytky zásuvek bílé plastové, TV zásuvka, telefonní zásuvka v obývacím pokoji, dveře vstupní protipožární, vnitřní dveře bílé plné, okna plastová. WC bude vybaveno tuzemskou sanitární keramikou, keramickou dlažbou a omyvatelnou malbou. Koupelna pak keramickou dlažbou, obkladem do výše 2 m, bílou tuzemskou sanitární keramikou, plechovou smaltovou vanou se stěnovou chromovanou baterií se sprchou (v některých bytech sprchovým koutem se zástěnou), vytápění otopným tělesem. Kuchyně bude mít hotovou přípravu pro připojení kuchyňské linky, podlaha PVC. V ostatních místnostech předsíně, chodby bytu, obývací pokoje, ložnice budou PVC podlahy.

Cena bytů se pohybuje od 18 500 Kč za metr čtvereční bez DPH s možností financování prostřednictvím hypotečního úvěru.

Umístění bytového souboru, jehož výstavba bude zahájena v únoru 2002, bude nedaleko jeslí mateřské školky, školy a gymnázia, v blízkosti parku a v sousedství sportovního areálu.

Komentáře

Načítám komentáře...