Nová plasma

Nová plasma

Na trh pronikly dva nové modely plazmových televizorů Panasonic (TH-37PM50/S a TH-50PH50/S) s úhlopříčkou 93 a 127 cm. Oba modely mají vestavěný BS digitální tuner a ve srovnání s konkurencí vynikají úrovní jasu a kontrastu obrazu. Televizory využívají originálního systému Real Black Drive pro zlepšení reprodukce...

Na trh pronikly dva nové modely plazmových televizorů Panasonic (TH-37PM50/S a TH-50PH50/S) s úhlopříčkou 93 a 127 cm. Oba modely mají vestavěný BS digitální tuner a ve srovnání s konkurencí vynikají úrovní jasu a kontrastu obrazu. Televizory využívají originálního systému Real Black Drive pro zlepšení reprodukce černé barvy.

Díky integrovanému BS digitálnímu tuneru mohou nové plazmové televizory poskytovat celou škálu digitálního BS vysílání - TV, rozhlas, multikanálové a pohotovostní vysílání - vše v nejvyšší kvalitě. Televizory je též možné pomocí vestavěného i-LINK (IEEE 1394) terminálu propojit s celou řadou dalších digitálních AV komponentů, například s videorekordéry D-VHS či DVD systémy domácího kina. Oba modely navíc podporují technologii SD paměťových karet, na které je možné jednoduše ukládat obrazová (formát JPEG) a zvuková data prostřednictvím dálkového ovládání.

-dam-

Komentáře

Načítám komentáře...