JARNÍ VELETRHY SPOTŘEBNÍHO ZBOŽÍ 2001

Do třetího tisíciletí vstupují známé „spotřební veletrhy“ pod novým názvem „Jarní veletrhy spotřebního zboží“, které se uskuteční v Brně 21. – 25. března 2001. Veletrhy budou reagovat na proměnu životního stylu v průběhu posledního desetiletí a s tím související změnu spotřebních zvyklostí obyvatel. Vycházet budou...

Do třetího tisíciletí vstupují známé „spotřební veletrhy“ pod novým názvem „Jarní veletrhy spotřebního zboží“, které se uskuteční v Brně 21. – 25. března 2001.

Veletrhy budou reagovat na proměnu životního stylu v průběhu posledního desetiletí a s tím související změnu spotřebních zvyklostí obyvatel. Vycházet budou vstříc stále pozvolna rostoucí kupní síle, stoupající poptávce po zboží vyšších kvalit, zájmu o nový nábytek, interiérové vybavení a spotřební zboží.

Jarní veletrhy spotřebního zboží, by tedy měly podrobně zmapovat situaci na českém trhu, umožnit srovnání jednotlivých značek a usnadnit orientaci v prosazujících se trendech.

Co nám veletrhy nabídnou
Největší plocha již tradičně bude patřit expozici Mezinárodního veletrhu nábytku MOBIS. Jinak bude výstaviště patřit také Mezinárodnímu veletrhu domácích elektrospotřebičů a potřeb pro domácnost DOMO, Mezinárodnímu veletrhu bytového textilu a technických textilií TEXPO, Mezinárodnímu veletrhu kancelářských a školních potřeb, dárkových a propagačních předmětů X-ART (letos poprvé rozšířený o Mezinárodní expozici pro zahradu, hobby a sport) a výstavě Rybaření. Novinkou letošního ročníku bude PRODEJNÍ CENTRUM.

Součástí veletrhů bude přehlídka interiérové tvorby „Inspirace 2001“, která předvede nábytek špičkového designu z dílen domácích i zahraničních výrobců. V rámci „Inspirace 2001“ se návštěvníkům představí také práce studentů a čerstvých absolventů středních a vysokých odborných škol. Dále počítačové animace interiérového řešení pokoje a návrhy interiérových prvků.

Pro odborníky z nábytkářské branže je pak připraven seminář na téma současný odpočivný a společenský sedací nábytek.

Doprovodný program
V doprovodném programu je pro odborníky připraveno diskusní fórum věnované výzkumům spotřebního chování české veřejnosti, odborná přednáška na téma Módní trendy v bytovém textilu, Mezinárodní konference/workshop „Význam a budoucnost řemesla ve sjednocující se Evropě“

Pro návštěvníky veletrhů je pak připravena řada příjemných překvapení jako například čtvrteční živé vysílání rádia Frekvence 1, soutěž „Jarní dárek“, pro děti (v sobotu a v neděli) dětská show a soutěže kreseb na téma nábytek a potřeby pro domácnost „Mladý designér“.

Komentáře

Načítám komentáře...