Největší portál o bydlení tvujdum.cz inovuje

Největší portál o bydlení tvujdum.cz inovuje

Praha, 4. dubna 2001 - Ryze internetový časopis o bydlení, stavění a spoření TVUJDUM.CZ mění dnes svoji podobu. Nová komunikační strategie, nová image, nové služby – to jsou hlavní změny zcela nové generace TVUJDUM.CZ. Po třech letech úspěšného působení na tuzemském trhu, během kterých v segmentu periodik o bydlení...

Praha, 4. dubna 2001 - Ryze internetový časopis o bydlení, stavění a spoření TVUJDUM.CZ mění dnes svoji podobu. Nová komunikační strategie, nová image, nové služby – to jsou hlavní změny zcela nové generace TVUJDUM.CZ.

Po třech letech úspěšného působení na tuzemském trhu, během kterých v segmentu periodik o bydlení získal vedoucí roli na trhu (70%) a stal se významným centrem informací, dnes portál navštěvuje měsíčně více než 60 000 čtenářů. Od 4. dubna 2001 přináší TVUJDUM.CZ inovace svého designu i obsahu. „Jednotlivé produkty portálu jsou nyní přehledněji uspořádány a práce s nimi je velmi snadná; to je dobrá zpráva hlavně pro naprosté začátečníky i pro ty, kteří nejsou v internetu ještě příliš zběhlí,“ říká výkonný ředitel internetového vydavatelství BOHEMIA INTERNET SERVICES, s.r.o. Ladislav Semetkovský. „TVUJDUM.CZ jsme zrekonstruovali tak, aby jej mohlo navštívit mnohem více hostů – čtenáři se nyní mohou pohodlněji orientovat ve skutečné záplavě informací nahromaděné za tři roky provozu. Celý portál je teď přehlednější, rychlejší a ještě aktuálnější“. Zejména aktuálnost je ve srovnání s ostatními srovnatelnými médii na trhu skutečně nedostižná – už třetím rokem čtenáři nacházejí nové články každý den.

Nové logo, progresivní image
Portál doznal i formálních změn - představuje se pod zcela novým logem. „Snažili jsme se, aby logo vyjadřovalo současně dynamičnost i solidnost. Solidnost spjatou právě se symbolem domu jako něčím stálým, neměnným a stabilním,“ vysvětluje Semetkovský. Všechny portálové listy mají nový jednotný design, moderní a přitažlivou image.

Jediná adresa
Protože nová komunikační strategie je postavena na jediné doméně - TVUJDUM.CZ, nalezneme všechny portálové listy pod touto společnou adresou. „Opravdu si stačí pamatovat jedinou adresu a čtenář může vstoupit do všech částí portálu: do internetového časopisu se všemi jeho rubrikami, do magazínu Kuchyně, serveru s realitami i do rozšířeného virtuálního obchodního domu s nabídkou zboží pro moderní bydlení,“ dodává ředitel Semetkovský.

Adresa portálu a jeho produktů
WWW.TVUJDUM.CZ, časopis o bydlení, stavění a spoření
KUCHYNE.TVUJDUM.CZ, magazín o kuchyňském nábytku a spotřebičích
REALITY.TVUJDUM.CZ, nabídka nemovitostí
OBCHOD.TVUJDUM.CZ, obchodní dům s potřebami pro moderní byt
KONFERENCE.TVUJDUM.CZ, uživatelská konference

Komentáře

Načítám komentáře...