34. výstava kaktusů a sukulentů v Praze

34. výstava kaktusů a sukulentů v Praze

Botanická zahrada UK a Spolek pěstitelů kaktusů a sukulentů již tradičně pořádá výstavu kaktusů a sukulentů. Výstava se uskuteční ve sklenících BZ v Praze 2, v ulici Na Slupi ve dnech 9. - 24.6. 2001. Otevřeno je denně od 9,00 do 18,00 hodin. Motto výstavy je "To nejlepší z minulého století". Už při vstupu jistě...

Botanická zahrada UK a Spolek pěstitelů kaktusů a sukulentů již tradičně pořádá výstavu kaktusů a sukulentů. Výstava se uskuteční ve sklenících BZ v Praze 2, v ulici Na Slupi ve dnech 9. - 24.6. 2001. Otevřeno je denně od 9,00 do 18,00 hodin.

Motto výstavy je "To nejlepší z minulého století". Už při vstupu jistě zaujme každého návštěvníka živá kaktusová mozaika, v hlavní expozici pak uvidíte peruánské kaktusy. V letošním roce dali organizátoři větší prostor jednotlivým pěstitelům a rozšířili soutěže. Přihlášeno je 20 vystavovatelů, kteří budou prezentovat to nejlepší ze své sbírky na 1 m2. Tradiční soutěže se budou týkat kaktusů a sukulentů v miskách. Mimo to je připravena výstavka fotografií ze zahraničních cest od známých i méně známých cestovatelů.

-šum-

Komentáře

Načítám komentáře...