Hypoteční úvěr přes mobilní telefon na TVUJDUM.CZ

Hypoteční úvěr přes mobilní telefon na TVUJDUM.CZ

Internetový portál TVUJDUM.CZ, lídr na trhu mezi časopisy o bydlení, stavění a spoření, právě dnes ve spolupráci se společností EuroTel Praha zahájil novou službu – výpočet hypotečních úvěrů přes mobilní telefon. Nová služba HYP bude uživatelům sítě EuroTel GSM poskytovat možnost on-line výpočtu splátek hypotečního...

Internetový portál TVUJDUM.CZ, lídr na trhu mezi časopisy o bydlení, stavění a spoření, právě dnes ve spolupráci se společností EuroTel Praha zahájil novou službu – výpočet hypotečních úvěrů přes mobilní telefon.

Nová služba HYP bude uživatelům sítě EuroTel GSM poskytovat možnost on-line výpočtu splátek hypotečního úvěru přes mobilní telefon.

„Představte si situaci, kdy si s realitním makléřem prohlížíte byt či dům, o který máte zájem (který se vám líbí) a potřebujete ihned zjistit, zda si jej můžete dovolit“ říká Ladislav Semetkovský, výkonný ředitel Media Online. „Přes mobilní telefon můžete ode dneška ihned zjistit aktuální finanční řešení“ dodává. Služba pracuje na principu dotazu a odpovědi. Dotaz zadáváte odesláním SMS zprávy, která musí mít formální zápis. Vytvořenou zprávu pak zašlete na telefonní číslo 999 111 (Eurotel GSM InfoText).

Příklad: Potřebuji získat úvěr na nemovitost v ceně 2 100 000,- Kč na dobu 15 let u Bank Austria Creditanstalt. Na mobilním telefonu zadám „HYP BA 2100 15“ (Legenda: klíčové slovo, kód banky, částka v tisících, doba splácení). V pouhých několika vteřinách dostanu zpět odpověď: „Měsíční splátka v Bank Austria Creditanstalt pro úvěr 2 100 000,- Kč při splatnosti 15 let a fixaci úrokové sazby 5 let je 19 356,- Kč.“

„Tento servis pro naše čtenáře průběžně rozšíříme jak na další bankovní ústavy, tak také na zbývající dva poskytovatele mobilních sítí - Paegas a Oskar“, sdělil Ladislav Semetkovský. Bližší informace jsou k dispozici na internetové adrese https://sms.tvujdum.cz.

Komentáře

Načítám komentáře...