Právě vyšlo dubnové číslo časopisu REALIT

V dubnovém Realitu se dozvíte, jaké události se odehrály na realitním trhu v uplynulém měsíci, jak postupovat při uzavírání plné moci k převodu nemovitosti, kdo získal ocenění Dům roku a Fasáda roku, jaké proměny čekají město Kutná Hora a s čím se čeští vystavovatelé jeli pochlubit na veletrh MIPIM. Získáte také...

V dubnovém Realitu se dozvíte, jaké události se odehrály na realitním trhu v uplynulém měsíci, jak postupovat při uzavírání plné moci k převodu nemovitosti, kdo získal ocenění Dům roku a Fasáda roku, jaké proměny čekají město Kutná Hora a s čím se čeští vystavovatelé jeli pochlubit na veletrh MIPIM. Získáte také přehled o vývoji cen pozemků v České republice a situaci na trhu s byty v pražské aglomeraci.

V pravidelné rubrice Developer se společně vydáme za novými byty a domy do pátého, šestého, osmého a desátého pražského obvodu, seznámíme vás s novým obytným areálem v Poříčí nad Sázavou, Tmani u Berouna, Rudné, Dolních Břežanech, Libři a Nehvizdech.

Uvažujete o koupi nemovitosti na Kanárských ostrovech? Zajímá vás, co se skrývá pod pojmem Timesharing? Chcete vědět, co by mohlo vyrůst na místě newyorských dvojčat? Pak je právě vám určena rubrika Ze zahraničí.

Kromě zajímavých informací z českého i zahraničního realitního trhu přináší měsíčník Realit rozsáhlou nabídku nemovitostí z celé České republiky určených k prodeji, pronájmu či dražbě.

Od dubnového vydání se cena měsíčníku Realit zvýšila na 45 korun.Ti čtenáři, kteří mají časopis již předplacen, jej budou do svých schránek do konce roku dostávat za původní cenu. Prvních padesát předplatitelů, kteří si objednají časopis již za novou cenu, získá zdarma nový katalog Developer. Tento katalog o více než 120 stránkách přinese informace o nových projektech bytových a rodinných domů realizovaných na území České republiky.

Časopis Realit najdete na stáncích od 25. března 2002.

Katalog Developer vychází v druhé polovině dubna.

Komentáře

Načítám komentáře...