Přehledný katalog nových rodinných, řadových a bytových domů

Přehledný katalog nových rodinných, řadových a bytových domů

Od druhé poloviny září je v prodeji podzimní vydání katalogu Developer, které, podobně jako jarní vydání, přináší přehled rezidenčních projektů realizovaných nejenom v Praze a jejím okolí. Ve stručném obrazovém přehledu jednotlivých projektů je uvedeno místo, počet bytů nebo domů a realizovaná fáze projektu. Díky...

Od druhé poloviny září je v prodeji podzimní vydání katalogu Developer, které, podobně jako jarní vydání, přináší přehled rezidenčních projektů realizovaných nejenom v Praze a jejím okolí.

Ve stručném obrazovém přehledu jednotlivých projektů je uvedeno místo, počet bytů nebo domů a realizovaná fáze projektu.

Díky velkému množství kvalitní obrazové dokumentace si můžete bytový, řadový či rodinný dům prohlédnout ještě předtím, než se vypravíte na místo, kde vyrůstá. U každého představovaného projektu jsou v katalogu Developer kromě bližšího popisu uvedeny i kontakty na developera, prodejce a webové stránky projektu.

Významná část katalogu Developer je věnována problematice financování koupě bytu či domu. Finanční poradce působící v oblasti bydlení vás seznámí s možnostmi, které v současnosti nabízejí hypoteční banky a stavební spořitelny. Na konkrétních příkladech si budete moci ověřit, zda je tato forma financování vhodná právě pro vás či vaši rodinu.

Rady architektů jistě oceníte při zařizování svých nových bytů a tvorbě zahrádek.

Nezanedbatelná část katalogu Developer je věnována i prezentaci společností, jejichž činnost souvisí s prodejem, koupí, stavbou či rekonstrukcí domu a bytu.

Máte-li zájem o prezentaci v dalším, jarním vydání katalogu Developer, kontaktujte redakci na telefonu 251 565 649, 251 565 693.

Cena podzimního katalogu Developer je 75 korun + poštovné. Můžete si jej objednat na telefonu 251 565 649, 251 565 693, nebo na www.realit.cz

Dalším zájemcům nabízíme zakoupení katalogu přímo v redakci časopisu REALIT,
Na Březince 14, Praha 5-Smíchov.

Komentáře

Načítám komentáře...