Vánoce na výstavišti Praha

Vánoce na výstavišti Praha

V rámci rozvoje areálu Výstaviště Praha v Holešovicích připravuje Incheba Praha, správce Výstaviště, nejen veletržní akce, ale i společensko kulturní programy pro Pražany i mimopražské návštěvníky. Letošní VÁNOCE NA VÝSTAVIŠTI zahajují nové tradice Vánoc v kulturní Praze. Výstaviště nabídne nejen nákupy, ale i...

V rámci rozvoje areálu Výstaviště Praha v Holešovicích připravuje Incheba Praha, správce Výstaviště, nejen veletržní akce, ale i společensko kulturní programy pro Pražany i mimopražské návštěvníky.

Letošní VÁNOCE NA VÝSTAVIŠTI zahajují nové tradice Vánoc v kulturní Praze. Výstaviště nabídne nejen nákupy, ale i vánoční atmosféru, doplněnou vánočním stromem, koledami, provoněnou vánočním pečivem a punčem.

Společnost Incheba Praha připravuje v průběhu prosince 2003 Vánoční trhy rozšířené o soubor oborově zaměřených výstav. Všechny akce se budou konat v Průmyslovém paláci a na prostranství před palácem.


VÁNOČNÍ TRHY
6. – 21.12. 2003
Spotřební zboží, dárkové zboží


ÚTULNÝ DOMOV
6. – 14.12. 2003
Nábytek, podlahoviny, bytový textil, bytové doplňky


DÁRKY A DEKORACE
17. – 21.12. 2003
Keramika, sklo, dekorační předměty, spotřební zboží


VÍNO A DELIKATESY
17. – 21.12. 2003
Víno, destiláty, čaje, káva, potraviny

Na připraveném pódiu vystoupí mladí umělci, proběhnou módní přehlídky a ukázky přípravy vánočních dekorací. Aktuelní doprovodné programy najdete na www.incheba.cz/vanoce - stránka PROGRAMY.

Společenské akce pro děti i dospělé budou probíhat ve všední dny od 14. – 17. hodin, v sobotu a neděli již od 11. hodin až do večera.

Otevírací doba pro návštěvníky je denně od 10. do 19. hodin. Vstupné na všechny 4 akce je společné, a to 25 Kč. Pro děti do 15 let je vstupné zdarma. Pro návštěvníky je připraveno velkokapacitní parkoviště, autobusy mohou parkovat přímo v areálu. Výstaviště se nachází 5 minut pěšky od stanice metra Nádraží Holešovice. Na Výstaviště můžete jet rovněž tramvají č. 12, 15, 17, 5, 14.

Přijďte nakoupit dárky přímo od výrobce za zvýhodněné ceny! Najdete zde výtvarníky, jejichž zboží budete těžko hledat v kamenném obchodě. Dopřejte svým dětem vánoční atmosféru plnou pohádkových bytostí, soutěží a vánočních dekorací. Děti mohou vyzkoušet i zábavní atrakce - autodráhu, skákací hrady nebo trampolínu.


Kontakt na organizátora – Incheba Praha, spol. s r.o., areál Výstaviště Praha, 170 90 Praha 7, tel.:220 103 474, fax:233 371 517, e-mail: l.voborova@incheba.cz.

Komentáře

Načítám komentáře...