TVUJDUM.CZ SPOLUPRACUJE S QUICK.CZ V OBLASTI REALIT

TVUJDUM.CZ SPOLUPRACUJE S QUICK.CZ V OBLASTI REALIT

REALITY.QUICK.CZ je novou adresou s nabídkou realit, která je výsledkem vzájemné spolupráce mezi největším internetovým portálem o bydlení, stavění a spoření TVUJDUM.CZ a významným portálem QUICK.CZ. Provozovatel portálu TVUJDUM.CZ, společnost Media Online, s. r. o., pro svých více než 300 klientů z oblasti realit...

REALITY.QUICK.CZ je novou adresou s nabídkou realit, která je výsledkem vzájemné spolupráce mezi největším internetovým portálem o bydlení, stavění a spoření TVUJDUM.CZ a významným portálem QUICK.CZ. Provozovatel portálu TVUJDUM.CZ, společnost Media Online, s. r. o., pro svých více než 300 klientů z oblasti realit významně rozšířila nabídku svých poskytovaných služeb o již v pořadí druhé velmi atraktivní místo v českém Internetu.

Portál TVUJDUM.CZ je aktivním partnerem v českém Internetu a REALITY.QUICK.CZ jsou již v pořadí druhé místo, které vzniklo ve spolupráci s tímto portálem. V březnu 2003 byla zahájena spolupráce s portálem VOLNY.CZ na adrese REALITY.VOLNY.CZ.

„Partnerství s QUICK.CZ je pro nás již druhé v pořadí. Neustále pokračujeme v rozšiřování a expanzi společnosti. Naše cíle jsou jasné. Poskytovat kvalitní obsah ze světa bydlení a stavebnictví pro každého a zdarma. Navíc právě reality jsou nejdynamičtější část celého portálu TVUJDUM.CZ. U příležitosti zahájení provozu naší nové služby získá každá nová realitní kancelář za 3.000,- Kč neomezenou správu nemovitostí na REALITY.TVUJDUM.CZ + REALITY.VOLNY.CZ + REALITY.QUICK.CZ po dobu jednoho roku,“ řekl Ladislav Semetkovský, výkonný ředitel Media Online.

Návštěvníkům stránek s nabídkou realit na REALITY.QUICK.CZ je umožněno na jednom místě hledat v databázi realit, které jsou určeny na prodej nebo pronájem. V celém spektru nemovitostí se jedná zejména o byty, rodinné domy, chaty a chalupy, zemědělské usedlosti, garáže, komerční objekty a pozemky. Vyhledávání je možné zvolit libovolnou kombinací podle lokality, druhu objektu a typu nabídky, včetně interaktivního systému vypočítávání splátek hypotečního úvěru.

Provozovatelem jednoho z nejnavštěvovanějších portálů českého internetu WWW.QUICK.CZ je ČESKÝ TELECOM, a. s., který prostřednictvím divize Imaginet a značek IOL a QUICK dodává připojení k internetu, hosting a další internetové služby pro profesionální a domácí uživatele. Portál QUICK.CZ spolu se službou QUICK pro bezplatný přístup k internetu byl uveden na trh 1. října 2000.

Komentáře

Načítám komentáře...