Novými členy výboru SFRB jsou Vnouček, Goldemund a Velechovský

Novým místopředsedou výboru Státního fondu rozvoje bydlení (SFRB) se stal náměstek pro bytovou politiku ministerstva pro místní rozvoj František Vnouček. Členy výboru se stali poradce ministra financí Karel Goldemund a člen Rady Středočeského kraje Miroslav Velechovský. Noví členové výboru fondu tak vystřídají Petra...

Novým místopředsedou výboru Státního fondu rozvoje bydlení (SFRB) se stal náměstek pro bytovou politiku ministerstva pro místní rozvoj František Vnouček. Členy výboru se stali poradce ministra financí Karel Goldemund a člen Rady Středočeského kraje Miroslav Velechovský.

Noví členové výboru fondu tak vystřídají Petra Kokošku, Rudolfa Prokopa a Jaromíra Kováře.

Ke změnám se ministr Němec rozhodl poté, co do čela resortů nastoupili noví ministři a změnilo se i obsazení vedoucích míst v rezortech. Například na jaře premiér Vladimír Špidla odvolal z funkce ministra průmyslu a obchodu Jiřího Rusnoka. Nahradil ho Milan Urban, který byl do té doby šéfem sociálnědemokratických poslanců.

Výbor SFRB je sedmičlenný, v čele stojí ministr pro místní rozvoj. Výbor je vedle zástupců MMR složen i ze zástupců ministerstva financí a ministerstva průmyslu a obchodu. Zbývající členové jsou nezávislí odborníci.

-čtk-

Komentáře

Načítám komentáře...