Prodeje CENTRAL GROUP v roce 2003 dosáhly 2,5 miliardy korun

Společnost CENTRAL GROUP, která je jedničkou na trhu nemovitostí v oblasti nového bydlení prodala během loňského roku produkty za 2,5 miliardy korun. Společnost se zabývá výhradně prodejem nového bydlení a nabízí nejširší výběr nových bytů, domů a parcel. „Loňský rok byl velmi úspěšný díky široké nabídce nového...

Společnost CENTRAL GROUP, která je jedničkou na trhu nemovitostí v oblasti nového bydlení prodala během loňského roku produkty za 2,5 miliardy korun. Společnost se zabývá výhradně prodejem nového bydlení a nabízí nejširší výběr nových bytů, domů a parcel.

„Loňský rok byl velmi úspěšný díky široké nabídce nového bydlení naší společnosti, protože si u nás mohli vybrat jak lidé mladí, kteří zohledňují finanční výhodnost našich produktů, tak i nároční klienti, pro které máme v nabídce nejednu prestižní lokalitu“, hodnotí úspěch loňského roku obchodník společnosti Aneta Vojtěchovská a dodává: „Tento zájem podporuje nejen široká nabídka společnosti v oblasti produktů, ale i nejširší možnost financování vybrané nemovitosti a zajištění hypotečního úvěru zdarma.“

V zimní nabídce přichází společnost CENTRAL GROUP s novou nabídkou bytů, rodinných domů a parcel. Do prodeje se nyní dostávají další etapy bytů v Suchdole, Horních Měcholupech a Zahradním Městě. Novinkou v oblasti rodinných domů jsou nové lokality v Hostivici u Prahy a v Průhonicích. Velký zájem je nyní také o zcela nové parcely pro samostatnou výstavbu v Křeslicích.

Výraznou novinkou od prosince 2003 je garance výnosu min. 6% ročně. Při koupi bytu v kterékoliv lokalitě nyní společnost klientům na vyžádání vystavuje písemné garanční prohlášení. To zaručuje, že na žádost klienta od něj CENTRAL GROUP převezme byt kdykoliv v průběhu nebo při dokončení výstavby zpět do nabídky a klientovi se vrátí celá uhrazená částka s výnosem 6% ročně.

Další novinkou společnosti CENTRAL GROUP je otevření dvou řadových ukázkových domů (Alfa a Omega) v Hostivici u Prahy, které mohou klienti navštívit kterýkoliv den mezi 9-19 hodinou.

-CENTRAL GROUP-

Komentáře

Načítám komentáře...