Nové byty od CENTRAL GROUP na Proseku

Společnost CENTRAL GROUP postaví nové byty na Proseku v blízkosti plánované stanice metra trasy „C“. V lokalitě Prosecké centrum tak vzniknou tři bytové domy s celkem 322 byty. Zaváděcí ceny se pohybují od zhruba 1,1 milionu korun. První etapa výstavby bude dokončena v roce 2005. V první etapě společnost nabídla...

Společnost CENTRAL GROUP postaví nové byty na Proseku v blízkosti plánované stanice metra trasy „C“. V lokalitě Prosecké centrum tak vzniknou tři bytové domy s celkem 322 byty. Zaváděcí ceny se pohybují od zhruba 1,1 milionu korun. První etapa výstavby bude dokončena v roce 2005.

V první etapě společnost nabídla celkem 101 bytů. V nabídce jsou dispoziční řešení od 1+kk až po 4+kk. „O tyto byty je díky zaváděcím cenám velký zájem. V první etapě je prodána více jak třetina a o dalších se vedou jednání“, komentuje prodejní výsledky pracovník prodeje Eduard Šnek a pokračuje: „Lidé jsou si vědomi především výhodné dopravní dostupnosti, díky plánované stanici metra trasy C.“ Prodeji pomáhá i nabídka garantovaného výnosu ve výši 6 % ročně, která se vztahuje na všechny byty CENTRAL GROUP.

Bytové domy budou stát nedaleko křižovatky ulic Prosecká a Vysočanská, naproti supermarketu Billa. V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost. Lokalita je velmi dobře dostupná městskou hromadnou dopravou i autem. Ke sportu je možné využít nedaleké Sport Centrum Prosek s tenisovými kurty, minigolfem, U-rampou, volejbalovým hřištěm a skateboardovou dráhou. Další možnosti sportovního vyžití a nákupů nabízí nedaleké obchodní a zábavní centrum v Letňanech.

-Central Group-

Komentáře

Načítám komentáře...