OFFICE & LIFE

Ve dnech od 18. do 21. února 2004 proběhne ve Veletržním paláci v Praze první ročník výběrové výstavy kancelářského nábytku, vybavení a doplňků, kancelářské techniky, potřeb, služeb a řešení nazvaný OFFICE & LIFE. Cílem této nové výstavy je prezentovat kvalitní novinky, trendy a design českých i zahraničních...

Ve dnech od 18. do 21. února 2004 proběhne ve Veletržním paláci v Praze první ročník výběrové výstavy kancelářského nábytku, vybavení a doplňků, kancelářské techniky, potřeb, služeb a řešení nazvaný OFFICE & LIFE.

Cílem této nové výstavy je prezentovat kvalitní novinky, trendy a design českých i zahraničních kanceláří. Důraz kladou organizátoři především na progresivní prvky vytvářející moderní kancelář jak s ohledem na funkční vlastnosti, tak s ohledem na estetické vnímání pracovního prostředí. Důležitou složkou, která bude na výstavě rovněž prezentována, jsou také stále modernější a využívanější domácí kanceláře. Na vybavení a designu v kanceláři, se odráží vliv životního stylu každého z nás.

Součástí výstavy OFFICE & LIFE budou odborné doprovodné programy, přednášky, semináře, prezentace firem a trendů.

Komentáře

Načítám komentáře...