Nové byty od CENTRAL GROUP v Horních Měcholupech

V Horních Měcholupech nabídla společnost CENTRAL GROUP již druhou etapu výstavby nových moderních bytů. V lokalitě, která se nazývá Hostivařský háj, vznikne celkem 127 bytů. Nové byty budou postaveny do konce příštího roku. Ceny se nyní v této lokalitě pohybují od 26.900Kč/m2. Pro klienty je to nejen dobrá investice...

V Horních Měcholupech nabídla společnost CENTRAL GROUP již druhou etapu výstavby nových moderních bytů. V lokalitě, která se nazývá Hostivařský háj, vznikne celkem 127 bytů. Nové byty budou postaveny do konce příštího roku.

Ceny se nyní v této lokalitě pohybují od 26.900Kč/m2. Pro klienty je to nejen dobrá investice do jejich vlastního bydlení, ale také jako bezpečné a vhodné uložení peněz. Navíc při koupi bytu CENTRAL GROUP nabízí svým klientům písemné garanční prohlášení, které zaručuje, že společnost CENTRAL GROUP od klienta na jeho žádost převezme byt kdykoliv v průběhu výstavby a klientovi vrátí celou uhrazenou částku navýšenou o 6 % ročně. To je zhruba 4x více než činí současný výnos na termínovaných vkladech v bankách.

A co k této nabídce dodal pracovník úseku prodeje společnosti CENTRAL GROUP, pan David Smola: „Pochopitelně nenabízíme klientovi jen nový byt a vynikající lokalitu, ale zároveň také kompletní servis, který klientovi naše společnost poskytuje. Jedná se především o možnost výběru ze čtrnácti způsobů financování, vyřízení hypotečního úvěru zdarma nebo přidělení osobního konzultanta, který mu je nápomocen ve všech záležitostech v souvislosti s výstavbou a úpravami bytu.“

Bytové domy budou stát nedaleko ulic Lochotínská a Nad Přehradou. Lokalita navazuje přímo na přírodní park, nedaleko vodní nádrže Hostivař. Okolí této nádrže je ideální k procházkám nebo výletům na kole. Samotná přehrada je zároveň i rybářským revírem. V blízkosti jsou tenisové a squashové kurty a vzniká zde i golfový areál. V okolí se nachází několik malých obchodů, v blízkosti jsou nákupní centra Park Hostivař a Europark Šterboholy.

-Central Group-

Komentáře

Načítám komentáře...