Dokonalé klima s klimatizacemi OMEGA

Dokonalé klima s klimatizacemi OMEGA

Klimatizace už dávno není nedostupná věc, ale rychle se stává běžným standardem dnešního bydlení. A to nejen pro její základní funkci chlazení vzduchu, ale i pro její další výrazné výhody, jako je například velmi přijatelná cena. Další výrazné plus moderní klimatizace je to, že už to zdaleka není jen zařízení pouze na...

Klimatizace už dávno není nedostupná věc, ale rychle se stává běžným standardem dnešního bydlení. A to nejen pro její základní funkci chlazení vzduchu, ale i pro její další výrazné výhody, jako je například velmi přijatelná cena. Další výrazné plus moderní klimatizace je to, že už to zdaleka není jen zařízení pouze na horké léto, ale slouží nám doslova po celý rok – k udržování příjemného ovzduší a odstraňování nepříjemné vzdušné vlhkosti a dusna, k lehkému temperování místností v přechodném období i k dotápění v zimě - například jako praktické a levné doplnění přímotopů.

Společnost Omega CZ divize klimatizace je exkluzivním a autorizovaným dovozcem a distributorem japonské klimatizační techniky značky GR HUALING, a to pro ČR i SR. Tato značka se úspěšně objevuje na našem trhu více než dva roky - jsou to cenově výhodné, výkonné, bezporuchové, tiché a úsporné jednotky různých typů. Mimo jiné společnost nabízí i vybrané typy klimatizačních splitových jednotek pod obchodním názvem Omega.

Společnost OMEGA CZ nabízí svým klientům opravdu komplexní služby. Montážní technik nejprve přímo na místě posoudí konkrétní podmínky a proměří místnosti, které mají být klimatizovány. Přitom přihlédne k velikosti místností a jejich tepelnému zatížení. To znamená, že bere v potaz velikost místností, jejich orientaci na světové strany, velikost oken a typ skel, počet a výkon spotřebičů v místnosti, sílu stěn a jejich tepelný odpor i další parametry. Poté technik navrhne optimální řešení pro daný prostor a výběr typu klimatizační jednotky. Pak přichází na řadu odborná montáž i následný servis.

Společnost OMEGA CZ poskytuje na našem trhu na klimatizace nejdelší záruku – je to celých 5 let (při pravidelném každoročním servisu).

Podrobné informace a popis jednotlivých klimatizačních jednotek naleznete na adrese www.omega-klimatizace.cz; jak klimatizace vypadá v interiéru i zvenku, si můžete prohlédnout tamtéž v sekci „Reference“.

-PR-

Komentáře

Načítám komentáře...