CENTRAL GROUP nabízí nové typy rodinných domů

CENTRAL GROUP nabízí nové typy rodinných domů

Od prosince 2004 přichází společnost CENTRAL GROUP se zcela novými typy rodinných domů v mnoha lokalitách v Praze a okolí. V nabídce jsou jak osvědčené domy s tradiční architekturou (typová řada KLASIK), tak i velmi modernisticky řešené stavby (typová řada PROGRES). V první polovině roku 2005 zahájí společnost...

Od prosince 2004 přichází společnost CENTRAL GROUP se zcela novými typy rodinných domů v mnoha lokalitách v Praze a okolí. V nabídce jsou jak osvědčené domy s tradiční architekturou (typová řada KLASIK), tak i velmi modernisticky řešené stavby (typová řada PROGRES).

V první polovině roku 2005 zahájí společnost výstavbu domů typové řady KLASIK převážně v Líbeznici u Prahy, v Hostivici a v Průhonicích. V únoru se pak začne s výstavbou rodinných domů typové řady PROGRES v Praze 4 – Kunraticích a v Průhonicích u Prahy.

Nad rámec hlavních typů jsou v nabídce také rodinné domy speciálně navržené pro konkrétní lokality. Novinkou jsou například luxusní moderní domy v Praze 6 – Nebušicích v lokalitě U Purkrabského háje nebo domy v Praze 5 – Stodůlkách v lokalitě nad Dalejským údolím. V nabídce jsou dále speciálně navržené řadové domy v Průhonicích a velmi moderně řešené dvougenerační domy v Praze 5 – Stodůlkách v lokalitě Klausova.

„Některé lokality se nacházejí v prestižních pražských částí a tomu také odpovídá architektura staveb.“ komentuje novou nabídku David Smola, pracovník prodeje společnosti CENTRAL GROUP, a dodává: “V Praze a okolí se ceny domů pohybují od 2,4 milionu korun, a to včetně pozemku a luxusního provedení.“

V rámci mimořádné akční nabídky získávají nyní noví klienti luxusní provedení již v základní ceně rodinného domu. Například luxusní koupelny, plovoucí podlahy, zabezpečovací zařízení, nadstandardní vnitřní dveře s obložkovými zárubněmi a nadstandardní vstupní dveře s bezpečnostními zámky jsou nyní samozřejmostí u všech realizovaných domů v nabídce CENTRAL GROUP. Tato mimořádná nabídka platí při uzavření smlouvy do konce února 2005.

Od začátku prosince 2004 je pro všechny zájemce otevřen v Hostivici u Prahy nový ukázkový dvojdům typu KLASIK 4 s dispozicí 5+1 s garáží. Rodinný dům je otevřen tři dny v týdnu, a to od pátku do neděle, vždy od 10 do 18 hodin. Kromě prohlídky těchto prostor se zde mohou klienti dozvědět všechny informace o aktuální nabídce firmy.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.central-group.cz a dále je obdržíte v novém sídle společnosti – Budova EMPIRIA přímo u stanice metra Pankrác.

-CENTRAL GROUP-

Komentáře

Načítám komentáře...