PRAGOLIGNA - TOOLTEC - OKNA-DVEŘE-SCHODY 2005

PRAGOLIGNA - TOOLTEC - OKNA-DVEŘE-SCHODY 2005

Významné a široké, neustále se rozvíjející výrobní odvětví, atraktivní nejen pro odborníky z oboru či navazujících stavebních odvětví, ale i pro širší veřejnost, představuje komplex výstav PRAGOLIGNA - TOOLTEC - OKNA-DVEŘE-SCHODY 2005, který pořádá společnost Incheba Praha, spol. s r. o., na Výstavišti v Praze 7 –...

Významné a široké, neustále se rozvíjející výrobní odvětví, atraktivní nejen pro odborníky z oboru či navazujících stavebních odvětví, ale i pro širší veřejnost, představuje komplex výstav PRAGOLIGNA - TOOLTEC - OKNA-DVEŘE-SCHODY 2005, který pořádá společnost Incheba Praha, spol. s r. o., na Výstavišti v Praze 7 – Holešovicích ve dnech 24. – 26. 2. 2005.

Výstavy se uskuteční v časně jarním termínu, mimořádně výhodném pro plánování stavebních a rekonstrukčních prací. V krásných secesních prostorách Průmyslového paláce se budou prezentovat přední firmy ze zastoupených oborů.

Specializovaná výstava OKNA-DVEŘE-SCHODY 2005 představí novinky z oboru výroby dřevěných a plastových oken, dveří, vrat, bran, zimních zahrad, žaluzií i nejrůznějších doplňků těchto výrobních odvětví. Své výrobky předvedou například firmy INTERNORM-OKNO, SULKO, SWN MORAVIA, SOLAR-TECHNIK, ADAO, OLYMPS DOOR, CAROLI, GEUS, AR OKENNÍ TECHNIKA a mnohé další.

Návštěvníky jistě jako každoročně zaujme rovněž výstava PRAGOLIGNA. Ta patří k prestižním akcím z oboru dřevoobrábění, každým rokem na ní desítky firem z tuzemska i zahraničí prezentují rozsáhlé spektrum zařízení a výrobků nezbytných v tomto výrobním odvětví, nejnovější výrobní postupy a moderní technologie zpracování dřeva. Vždyť právě dřevo se v poslední době stává komoditou, která nalézá stále širší uplatnění jako ekologická a navíc tuzemská surovina. Nové výrobky a technologie letos představí známé firmy ROJEK, PANAS, Maršalský, HOUFEK, TOS Svitavy, STM, ASAMER, WOOD-MIZER-SERVIS, JEŘÁBEK, BG TECHNIK, ITALCOMMA, SOUKUP, RWT, FELDER (Rakousko) a další.

Tento komplex výstav doplňuje další ročník specializované kontraktační a prodejní výstavy TOOLTEC, která je již tradiční výstavou strojů, nástrojů, nářadí a materiálů pro obrábění kovů, pro úpravu dřeva a plastických hmot, elektrického nářadí, pneumatického nářadí, nářadí a nástrojů pro stavební profese i další řemesla, ale také nářadí a nástrojů pro zahrádkáře a zahradníky. K hlavním vystavovatelům z tohoto oboru patří například firmy NAREX Česká Lípa, BLACK & DECKER, PROMA apod.

V loňském roce se na tomto komplexu odborných výstav představilo na 240 firem z 15 zemí světa, expozice v Průmyslovém paláci zhlédlo přes 12.000 návštěvníků.

Komentáře

Načítám komentáře...