TVUJDUM.CZ, NOVÝ OBSAH PRO ARCHITEKTY, STAVAŘE

TVUJDUM.CZ, NOVÝ OBSAH PRO ARCHITEKTY, STAVAŘE

Společnost Media Online s. r. o., vydavatel největšího tuzemského portálu o bydlení, stavění a spoření TVUJDUM.CZ významně rozšiřuje obsah pro architekty, stavaře a přidružené profese. Společnost Media Online, která je vydavatelem největšího portálu o bydlení, stavění TVUJDUM.CZ přichází po sedmi letech publikování s...

Společnost Media Online s. r. o., vydavatel největšího tuzemského portálu o bydlení, stavění a spoření TVUJDUM.CZ významně rozšiřuje obsah pro architekty, stavaře a přidružené profese.

Společnost Media Online, která je vydavatelem největšího portálu o bydlení, stavění TVUJDUM.CZ přichází po sedmi letech publikování s novým obsahem pro architekty, stavaře a přidružené profese.

„TVUJDUM.CZ je dnes leaderem v médiích o bydlení na českém internetu, naším dalším cílem je každý den publikovat dokumenty, zprávy, články pro odbornou veřejnost. Doposud byl obsah cílený na konečného spotřebitele, dnes budeme partnery i pro stavební profese. STAVBA.TVUJDUM.CZ bude centrum stavebnictví. Mimo jiné i z internetové domény STAVEBNICTVI.CZ“ prozradil Ladislav Semetkovský, generální ředitel Media Online.

STAVBA.TVUJDUM.CZ v jednotlivých rubrikách publikuje každý den nový obsah – zprávy, články, dokumenty, formuláře, audio-video služby, online výpočetní systémy. Postupem času přibude i nově vznikající databáze stavebního materiálu a odborných firem. STAVBA.TVUJDUM.CZ je zároveň součástí dceřiného portálu TVOJDOM.SK na Slovensku, tzn. STAVBA.TVOJDOM.SK.

Aktuální návštěvnost TVUJDUM.CZ je více než 200.000 unikátních čtenářů za kalendářní měsíc. Počet publikovaných zpráv, článků od založení v roce 1998 je 4 tisíce, celkem v rámci všech portálů o bydlení v zahraničí více než 8 tisíc.

Společnost Media Online, s. r. o. patří mezi největší poskytovatele obsahu na celosvětové síti Internet v České republice a na Slovensku. Vlajkovou loď Media Online představuje portál o bydlení, stavění a spoření TVUJDUM.CZ, TVOJDOM.SK, DEINWOHNEN.DE a DEINWOHNEN.AT, který zaujímá majoritní podíl v segmentu odborných médií o bydlení a stavebnictví v České republice, resp. na Slovensku. Zároveň strategickým zákazníkům poskytuje odborné poradenství a zázemí v oblasti e business řešení. URL: https://www.tvujdum.cz, https://www.tvojdom.sk, https://www.deinwohnen.de, https://www.deinwohnen.at.

Komentáře

Načítám komentáře...