STAVOTECH Olomouc ohlásí novou stavební sezónu

STAVOTECH Olomouc ohlásí novou stavební sezónu

I když na mnoha stavbách regionu neutichá ruch ani přes zimu, ta pravá stavební sezóna začíná pro většinu stavebníků na počátku jara. Symbolickým „klíčem“ k jejímu zahájení se již patnáctým rokem stane pro širokou laickou i odbornou veřejnost Olomouckého kraje stavební a technický veletrh STAVOTECH. Více než 120...

I když na mnoha stavbách regionu neutichá ruch ani přes zimu, ta pravá stavební sezóna začíná pro většinu stavebníků na počátku jara. Symbolickým „klíčem“ k jejímu zahájení se již patnáctým rokem stane pro širokou laickou i odbornou veřejnost Olomouckého kraje stavební a technický veletrh STAVOTECH. Více než 120 vystavovatelů nabídne své výrobky i služby ve dnech 17. – 19. března 2005 v prostorách pavilonů A, E a přilehlých venkovních plochách Výstaviště Flora. Nabídka je skutečně široká a návštěvník zde najde snad vše, co je k výstavbě, rekonstrukci i údržbě domu či bytu potřeba.

„Zájem o jarní veletrh je ze strany vystavovatelů pravidelně mimořádný a letošní ročník nebude v tomto smyslu výjimkou. Především firmy s působností v olomouckém regionu si uvědomují svou šanci prezentovat se před návštěvníky v prvním možném termínu. V období, kdy většina stavebníků konzultuje své představy o bydlení s odborníky a projektanty, v období, kdy se rozhodují o optimálních materiálech či nejvýhodnějších nabídkách stavebních firem,“ zdůvodňuje zájem o veletrh Petr Nasadil, manažer veletrhu z pořadatelské společnosti Omnis Olomouc, a. s.

Neodmyslitelnou součástí jarní etapy veletrhu STAVOTECH Olomouc je již 5. ročník specializované výstavy Bazény & Sauny, která představí bazény, sauny, whirpooly a veškeré jejich příslušenství. Skutečnosti, že tyto relaxační prvky se staly pro řadu obyvatel běžnou součástí domů a životního stylu vůbec, dokazuje každoročně rostoucí počet vystavovatelů.

Nezbytnou součástí veletrhu je i kvalitní doprovodný program. Na řadě přednášek, letos zaměřených zejména na finanční produkty ve stavebnictví, úspory energie, zateplování, izolace a využívání netradičních zdrojů tepla, mohou načerpat nové poznatky jak zkušení odborníci, tak i laická veřejnost. Nebudou chybět oblíbené praktické ukázky přímo na výstavišti (ukázky montáže plovoucích podlah, benátské malby, nanášení hmot pro povrchové úpravy fasád…). Pro zájemce o obnovu památek a historických objektů je určen veletrh RENOVA na galerii pavilonu A.

Novinkou letošního jarního Stavotechu je přehlídka všech staveb, které se účastnily soutěže „Stavba roku 2004 Olomouckého kraje“, vyhlášené Krajským úřadem Olomouckého kraje. Přímo na veletrhu bude možno vidět prezentační panely všech 67 staveb, které byly do soutěže přihlášeny. Navíc budeme svědky vyhlášení vítězů v jednotlivých kategoriích, které proběhne za účasti hejtmana Olomouckého kraje Ivana Kosatíka v pátek 18. 3. 2005 v 11:00 hodin přímo na veletrhu v pavilonu A.

Široká nabídka stavebních materiálů a služeb je dnes již samozřejmostí, velká koncentrace odborníků schopných poskytnout kvalifikované informace a radu však stále neocenitelnou příležitostí. Veletrh Stavotech patří k těm výjimkám, které by si profesionálové, investoři i individuální stavebníci neměli nechat ujít.

Komentáře

Načítám komentáře...