Nejprodávanější vana v Evropě – rohová Rosa – přichází v nové podobě

Nejprodávanější vana v Evropě – rohová Rosa – přichází v nové podobě

Obnovenou premiéru prožije v tomto roce nejprodávanější akrylátová vana v Evropě, rohová Rosa, z produkce společnosti RAVAK a.s. Na trh tak přichází její zdokonalená verze. Záměrem bylo zachovat ty nejlepší vlastnosti vany Rosa a zároveň vanu omladit jak v designu, tak v jejích užitných vlastnostech. Autory nové...

Obnovenou premiéru prožije v tomto roce nejprodávanější akrylátová vana v Evropě, rohová Rosa, z produkce společnosti RAVAK a.s. Na trh tak přichází její zdokonalená verze. Záměrem bylo zachovat ty nejlepší vlastnosti vany Rosa a zároveň vanu omladit jak v designu, tak v jejích užitných vlastnostech.

Autory nové podoby vany Rosa jsou designéři z evropského studia DESIGN a STORZ, kteří patří ke špičce současného designu v automobilovém průmyslu. V konceptu řešení vany se odráží prvky užívané v automobilovém průmyslu, které dodávají vaně velmi dynamický a organický vzhled. Moderní design podporuje také vysoce kvalitní, na dotek velmi příjemný a přitom praktický akrylát, ze kterého je vana vyrobena.

Zcela novým prvkem, kterým se nová Rosa na první pohled odlišuje od své předchůdkyně, je multifunkční panel určený k ukládání nejrůznějších pomůcek užívaných při osobní hygieně: od sprchového mýdla až po mycí houbu. Součástí panelu je také dlouhé madlo umožňující snadné, pohodlné a bezpečné vstupování a vystupování z vany, kterému napomáhá také ergonomicky tvarovaný čelní panel. Zvýšení komfortu při koupeli může napomoci madlo a podhlavník, které jsou vyrobeny z příjemného a snadno udržovatelného materiálu, a to v bílé, šedé a zelené barvě. Madlo je možné pořídit i v nerezovém provedení.

Zachován zůstal základní asymetrický tvar vany Rosa. Právě díky tomuto originálnímu tvaru zabírá Rosa ve srovnání s klasickými rohovými vanami méně místa v koupelně a zároveň disponuje větším vnitřním koupacím prostorem. Vyrábět se bude v několika rozměrech (170, 160, 150 x 105 cm) s možností pravého i levého provedení. To v praxi znamená, že Rosa může být bez problémů použitelná téměř v každé, i velmi malé koupelně.

Rosa je určena nejen pro pohodlnou koupel, ale také pro komfortní sprchování. Každý uživatel bezesporu ocení sedátko, které je prakticky umístěné a navíc velmi pohodlné. Rozstřiku vody při sprchování zabraňuje sprchová zástěna, která vytváří v rámci vany dostatečný prostor pro sprchování. Její umístění v té části, kde má vana kolmé stěny a dostatečně rovné dno, eliminuje nebezpečí uklouznutí při sprchování. U zástěn je možné vybírat z několika druhů výplní, přičemž skleněná varianta je ošetřena povrchovou úpravou RAVAK Anticalc, která spolehlivě zabraňuje trvalému znečištění skla vodními sedimenty. Údržba takto upraveného skla je navíc velmi jednoduchá, neboť ochrannou vrstvu lze obnovit prostřednictvím speciálního přípravku Anticalc Conditioner, kterým stačí sklo ošetřit alespoň čtyřikrát do roka.

Vanu Rosa je také možné vybavit hydromasážním systémem z velkého nabídkového spektra hydromasážních systémů Wellness Hydrotherapy.

Komentáře

Načítám komentáře...