Wüstenrot upravil nabídku překlenovacích úvěrů

Wüstenrot upravil nabídku překlenovacích úvěrů

Stavební spořitelna Wüstenrot upravila nabídku svých překlenovacích úvěrů. Úvěr PARTNER je nyní určen všem novým klientům, kteří ještě nemají žádné stavební spoření. U základního typu tohoto úvěru nepožaduje stavební spořitelna Wüstenrot žádný jednorázový vklad, jedná se o úvěr bez akontace. Pod názvem SUPERÚVĚR...

Stavební spořitelna Wüstenrot upravila nabídku svých překlenovacích úvěrů. Úvěr PARTNER je nyní určen všem novým klientům, kteří ještě nemají žádné stavební spoření. U základního typu tohoto úvěru nepožaduje stavební spořitelna Wüstenrot žádný jednorázový vklad, jedná se o úvěr bez akontace. Pod názvem SUPERÚVĚR nabízí Wüstenrot překlenovací úvěry klientům, kteří mají alespoň jeden rok smlouvu o stavebním spoření u jakékoliv stavební spořitelny. O SUPERÚVĚR lze žádat i v případě, že stavební spoření má manžel/ka nebo nezletilé dítě žadatele.

Úroková sazba SUPERÚVĚRU je odstupňována podle výše minimální úspory, úvěr s nulovou a 10% úsporou je úročen 4,8 % ročně, u úvěru s úsporou od 30 % byla úroková sazba snížena na 4,5 % p.a. SUPERÚVĚR lze však získat i za úrokovou sazbu 2,5 % ročně.

U SUPERÚVĚRU s 2,5% úrokovou sazbou byla zvýšena hranice zajištění 2 ručiteli na 600.000 korun.

-Wüstenrot-

Komentáře

Načítám komentáře...