Výstavba bytů a rodinných domů v Hostivici u Prahy

Výstavba bytů a rodinných domů v Hostivici u Prahy

Společnost CENTRAL GROUP je investorem největšího současného projektu výstavby rodinných domů v České republice. Jedná se o výstavbu rodinných domů v Hostivici u Prahy v lokalitě Vilová čtvrť, která se nachází mezi ulicemi Československé armády a Za Tvrzí. Město Hostivice leží přímo na hranici Prahy 5 a Prahy 6 a...

Společnost CENTRAL GROUP je investorem největšího současného projektu výstavby rodinných domů v České republice. Jedná se o výstavbu rodinných domů v Hostivici u Prahy v lokalitě Vilová čtvrť, která se nachází mezi ulicemi Československé armády a Za Tvrzí. Město Hostivice leží přímo na hranici Prahy 5 a Prahy 6 a poklidnou atmosférou připomíná bydlení v této oblasti spíše venkov, přestože tu nechybí nic z toho, co je typické pro menší město.

Ceny domů se v Hostivici pohybují od 3,5 milionu korun, a to včetně pozemku a luxusního provedení. Vybírat je možné z několika typů řadových domů, dvojdomů a samostatně stojících staveb. V nabídce jsou také zděné domy s pozemky v dalších dvou lokalitách Obory II a Sadová.

Na dokončené domy se nyní vztahuje mimořádný LETNÍ VÝPRODEJ. Slevy v Hostivici u Prahy dosahují až 250 tisíc korun. Tato akční nabídka je platná do 31. srpna 2005. Navíc, pokud klient uhradí cenu domu zrychlenou platbou, získává zdarma poukázku na kuchyňskou linku v hodnotě 100.000 Kč.

Společnost CENTRAL GROUP dále nabízí v Hostivici 6 menších bytových domů v lokalitě Vilová čtvrť s dispozičním řešením 1+kk až 3+kk. Nejlevnější byt lze v této lokalitě pořídit již za 696.700 Kč. „Díky těmto příznivým cenám je o byty v Hostivici u Prahy velký zájem. Ze 119 bytů je již více jak polovina prodána nebo závazně rezervována,“ komentuje prodejní výsledky David Smola, pracovník prodeje společnosti CENTRAL GROUP. Dokončení výstavby je plánováno na prosinec 2006.

V lokalitě u Obory II v ulici Sadová mohou zájemci navštívit ukázkový dvojdům typu KLASIK 4 s dispozicí 5+1 s garáží. Jedná se o dům nové generace z typové řady KLASIK.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.central-group.cz.

Komentáře

Načítám komentáře...