Letní výprodej dokončených domů a bytů od CENTRAL GROUP

„Pro naše klienty jsme na letní měsíce připravili bonus v podobě slev na dokončené byty, domy a parcely v mnoha lokalitách Prahy a okolí. Slevy v případě uzavření smlouvy a zaplacení zálohy do 31. srpna 2005 dosahují až 500.000 korun,“ vysvětluje Aneta Vojtěchovská, vedoucí prodejního týmu společnosti CENTRAL GROUP...

„Pro naše klienty jsme na letní měsíce připravili bonus v podobě slev na dokončené byty, domy a parcely v mnoha lokalitách Prahy a okolí. Slevy v případě uzavření smlouvy a zaplacení zálohy do 31. srpna 2005 dosahují až 500.000 korun,“ vysvětluje Aneta Vojtěchovská, vedoucí prodejního týmu společnosti CENTRAL GROUP.

V nabídce je několik posledních, nadstandardně řešených bytů z bytového domu v Přípotoční ulici pražských Vršovic. Dům je vzdálen pouze několik minut od nového obchodního a kulturního centra Eden. Pro obyvatele je zde zajištěna řada nadstandardních služeb, mimo jiné sauna a fitness. Bezpečnost zajišťuje kamerový systém. Slevy bytů zde dosahují až 300.000 korun.

CENTRAL GROUP rovněž zařadil do nabídky rodinné domy s pozemky v 11 lokalitách Prahy a okolí. Jedná se o Hostivice a Průhonice u Prahy, Prahu 4 – Písnici a Hrnčíře, Prahu 10 – Dubeč, Benice a Kolovraty a v neposlední řadě Prahu 5 – Slivenec a Stodůlky. Domy jsou řešeny nadstandardně, část je již kompletně dokončena a některé jsou i zařízeny. Ostatní jsou bez dokončovacích prací, což umožňuje zájemcům vybrat si sami například obklady a dlažby v koupelnách, podlahové krytiny a vnitřní dveře. U rodinných domů slevy dosahují až 500.000 Kč.

V akční nabídce jsou také parcely s dokončenou technickou infrastrukturou, a to v Křeslicích, Hostivici a Hlubočince u Prahy, Říčanech, Slivenci a Dolních Chabrech. Letní výprodejové slevy parcel jsou až 300.000 Kč.

Spolu s akcí LETNÍ VÝPRODEJ mohou klienti získat i další bonus. Pokud klient uhradí cenu bytu nebo domu zrychlenou platbou, získává poukázku na kuchyňskou linku v hodnotě až 100.000 Kč. Tento bonus nabízí CENTRAL GROUP při zakoupení jakéhokoliv bytu nebo domu s pozemkem z nabídky společnosti a platbě do 7 dnů od podpisu smlouvy.

Podrobnější informace naleznete na internetových stránkách www.central-group.cz.

Komentáře

Načítám komentáře...