Rádio všude, kam se podíváš

Rádio všude, kam se podíváš

Již vás nebaví přenášet reproduktory nebo rádio po místnostech? Že jste tento problém vyřešili zakoupením dalšího přístroje? Máme pro vás zcela nové řešení: přístroje AudioWorld. Pro celý dům či byt vám vystačí jedna ústředna s FM tunerem, na kterém můžete předvolit až 8 stanic. K ústředně lze připojit např. i CD...

Již vás nebaví přenášet reproduktory nebo rádio po místnostech? Že jste tento problém vyřešili zakoupením dalšího přístroje? Máme pro vás zcela nové řešení: přístroje AudioWorld. Pro celý dům či byt vám vystačí jedna ústředna s FM tunerem, na kterém můžete předvolit až 8 stanic. K ústředně lze připojit např. i CD přehrávač.

Zesilovače i reproduktory jsou ve stejném designovém provedení jako vypínače a zásuvky. Rádio či CD si tak pustíte v jakékoliv místnosti v bytě. Dokonale zapadnou do interiéru, nezaberou žádné místo, jsou stále po ruce. Zesilovače mohou mít také tlačítko „In-terkom“, pomocí kterého můžete přivolat dalšího člena rodiny z jiné místnosti. Chcete-li večer usínat s hudbou, použijete funkci „Sleep“ pro automatické vypnutí. Reproduktory můžete mít buď malé pro zapuštěnou montáž v jednotném designu jako spínače a zásuvky, nebo pro vestavnou montáž, které jsou určeny obvykle do stropního podhledu.

Přístroje AudioWorld v designech Element®, Time®, solo®, alpha nea® a alpha exclusive® vyrábí společnost ABB, s. r. o., Elektro-Praga. Více informací na www.abb-epj.cz.

Komentáře

Načítám komentáře...