CENTRAL GROUP staví novou lokalitu Nad Dalejským údolím v Praze 5

CENTRAL GROUP staví novou lokalitu Nad Dalejským údolím v Praze 5

V klidné lokalitě na hranici chráněného Dalejského údolí s nádherným výhledem do krajiny staví společnost CENTRAL GROUP komplex tří bytových a deseti rodinných domů. Z původních 65 bytů zbývá v prodeji už jen 25 a z 10 rodinných domů s pozemky už jen 4 domy. Stavby budou předány novým majitelům již v prosinci...

V klidné lokalitě na hranici chráněného Dalejského údolí s nádherným výhledem do krajiny staví společnost CENTRAL GROUP komplex tří bytových a deseti rodinných domů. Z původních 65 bytů zbývá v prodeji už jen 25 a z 10 rodinných domů s pozemky už jen 4 domy. Stavby budou předány novým majitelům již v prosinci letošního roku. Ceny bytů a ateliérů se zde pohybují zhruba od jednoho milionu korun a ceny stávajících rodinných domů s pozemky od 7,7 mil. korun.

„Zájem o tyto byty a domy mají zejména klienti, kteří upřednostňují nadstandardní bydlení v dobré lokalitě. Stavby jsou zde řešené v moderním architektonickém stylu s bohatými dřevěnými doplňky tak, aby vhodně zapadly do tohoto prostředí,“ říká Aneta Vojtěchovská, vedoucí prodejního týmu společnosti CENTRAL GROUP.

Punc luxusního bydlení dodávají i dřevěná EURO okna a luxusní provedení zahrnující, kromě luxusní koupelny, plovoucí podlahy, zabezpečovací zařízení, nadstandardní vnitřní
dveře s obložkovými zárubněmi, vstupní dveře s bezpečnostními zámky a také systém pokročilých datových rozvodů. Tento systém umožňuje díky napojení na optickou síť zřízení vysokorychlostního připojení k internetu. Vedle vysokého uživatelského komfortu nabízí i garanci přístupové rychlosti za všech okolností při neomezené době připojení. Společný výkonný anténní systém umožňuje zdarma přijímat mimo analogového televizního a rozhlasového (FM) signálu i digitální satelitní a pozemní vysílání ve vysoké kvalitě. Umožňuje také využívat programovou nabídku kabelových televizí.

Z hlediska zajištění bezpečnosti nabízí systém především snadné napojení zabezpečovacího zařízení na pult centralizované ochrany. U vstupu do bytového domu je kamera a v bytech je provedena příprava pro instalaci videotelefonů. Ty zajišťují nejen zvukové, ale i optické spojení bytu s hlavním vstupem do objektu.

Lokalita je velmi dobře dostupná autem i MHD. Stanice Metra B – Luka a Nové Butovice jsou vzdálené jen 5 minut jízdy autobusem. Ve stejné vzdálenosti je i nákupní centrum Galerie Nové Butovice, MAKRO a Nákupní centrum Zličín. V lokalitě je také veškerá občanská vybavenost.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.central-group.cz.

Komentáře

Načítám komentáře...