STAVÍME, BYDLÍME SVITAVY

STAVÍME, BYDLÍME SVITAVY

Ve Svitavách se uskuteční 1. ročník výstavy STAVÍME, BYDLÍME Svitavy. Výstava představí vše potřebné pro stavbu, opravu a...

vystavaVe Svitavách se uskuteční 1. ročník výstavy STAVÍME, BYDLÍME Svitavy. Výstava představí vše potřebné pro stavbu, opravu a zvelebování domů a bytů. 

Naleznete zde firmy nabízející nové systémy garážových vrat, střešních oken a dřevěných eurooken, předokenních rolet včetně zateplování oken, markýz, zimních zahrad a zasklívání balkonů a lodžií. Dále pak firmy zabývající se projekcí a výrobou stropů, balkonů a schodišť z betonových dílců nebo komínových systémů.

vystava1Odborné i laické návštěvníky jistě zaujmou solární panely, novinky v ústředním topení, tepelná čerpadla, ale také bazény, sauny, vířivky nebo domovní čistička odpadních vod či centrální vysavač.

Bude jistě zajímavé porovnat nabídku několika firem nabízejících rekonstrukci koupelen, výrobu kuchyňských linek, dveří a zárubní z masivu či nábytku na míru.

Touto cestou vás tedy nyní srdečně zveme a rádi přivítáme na výstavě, která je určena pro všechny, co chtějí stavět či rekonstruovat své bydlení.

Výstava se koná v Bílém domě na ulici T.G.M. ve Svitavách ve středu 8. března od 9 do 18 hodin a ve čtvrtek 9. března od 9 do 17 hodin. Vstup na výstavu je zdarma.


 

Komentáře

Načítám komentáře...