Prodejní a prezentační výstava POSTAV DŮM, ZAŘIĎ BYT

Prostory zimního stadionu v Přerově se od pátku 9. do neděle 11. června 2006 promění ve výstaviště. Uvítají již po deváté...

Prostory zimního stadionu v Přerově se od pátku 9. do neděle 11. června 2006 promění ve výstaviště. Uvítají již po deváté tradiční prodejní a prezentační výstavu stavebnictví a bytového vybavení Postav dům, zařiď byt.

Již samotný název výstavy POSTAV DŮM, ZAŘIĎ BYT a její oborové členění na DŮM, BYT, DÍLNU A ZAHRADU napovídá, že budou moci návštěvníci výstavy zhlédnout zajímavou nabídku stavebních materiálů a technologií, venkovních dlažeb, zdicích materiálů, oken a dveří, zateplování, sanace a hydroizolace, střešních systémů, stavební chemie, plastů pro stavebnictví atd. Zkrátka vše, co se týká bytů, domů a jejich vybavení, které slouží k zpříjemnění komfortu bydlení. Pro náročnější je připravena nabídka specifičtějších produktů, například čističky odpadních vod, plynové kotle, centrální vysávání… Samozřejmostí bude také vybavení interiérů, sedací nábytek a bytové doplňky, kuchyňské linky a jiné. Finanční otázky kolem stavby nebo rekonstrukce budou moci zájemci konzultovat ihned na místě u několika finančních poradců. Mnohé firmy připravily také pro návštěvníky výstavní slevy umožňující výhodný nákup.

Součástí výstavy je doprovodný program, který probíhá po celé tři dny. Děti zde najdou různé sportovní atrakce. Dospělí, ale i děti si budou moci pod odborným vedením učitelů vyzkoušet svoji zručnost u hrnčířského kruhu nebo dřevořezby.

Závěrem nezbývá, než pozvat zájemce do Přerova na zimní stadion, kde bude otevřeno od 9 do 18 hodin, v poslední den – neděli do 17. hodiny. Červnový víkend slibuje přerovské veřejnosti možnost spojení příjemného s užitečným - atraktivní zábavy a výhodného nákupu.
Vstup na výstavu je zdarma.

Komentáře

Načítám komentáře...