Objem poskytnutých úvěrů vzrostl u Wüstenrotu o 34 %

Stavební spořitelna Wüstenrot poskytla v 1. pololetí úvěry v objemu téměř 1,7 mld. Kč, což je o 35 % více než za stejné období...

Stavební spořitelna Wüstenrot poskytla v 1. pololetí úvěry v objemu téměř 1,7 mld. Kč, což je o 35 % více než za stejné období loňského roku. Za vysokým nárůstem úvěrů stojí především dva velmi úspěšné a oblíbené úvěry – překlenovací úvěr SUPERÚVĚR s možností nulové akontace a s nízkou úrokovou sazbou a dále úvěr REVIT, určený právnickým osobám na financování oprav a rekonstrukcí bytových domů. Třetím úvěrovým želízkem v ohni je nově upravený úvěr PARTNER, který Wüstenrot nabízí od 1. června.

Bytovým družstvům a společenstvím vlastníků poskytla stavební spořitelna Wüstenrot do 30. června úvěry REVIT v objemu téměř 800 milionů korun. Ani u těchto úvěrů nevyžaduje Wüstenrot počáteční vklad a nabízí individuální kalkulaci splátek úvěru podle finančních možností příjemce úvěru. V rámci rozšířeného programu REVIT plus nabízí Wüstenrot také výhodné pojištění bytového domu s možnou slevou na pojistném až 32 %. Pro obyvatele domů má REVIT plus navíc individuální překlenovací úvěr na modernizaci bytu s podstatně sníženou úrokovou sazbou úvěru. Tyto individuální úvěry jsou poskytovány do částky 200.000 korun bez zajištění.

Ke konci pololetí vykázala stavební spořitelna Wüstenrot dobré hospodářské výsledky. Úspory klientů dosáhly 24 mld. Kč, saldo úvěrů se zvýšilo o 1,6 mld. Kč na 10,2 mld. Kč. Bilanční suma činila ke konci června 25,8 mld. korun a vytvořený zisk po zdanění 109 milionů korun.

Komentáře

Načítám komentáře...