České prostředí pro Autodesk Revit Building 9

Společnost XANADU, dodavatel komplexních řešení a služeb v oblasti informačních technologií, uvedla novou verzi české lokalizace systému Autodesk Revit Building 9.

    <p>Projektanti i architekti tak mají opět možnost pracovat s nejmodernějšími technologiemi přímo ve své mateřštině.</p>

Nová lokalizační aplikace připravená společností XANADU navazuje řadu předchozích, českými uživateli velmi oblíbených lokalizací systému Autodesk Revit. Nejnovější verze je uváděna pod názvem "České prostředí pro Autodesk Revit Building 9" a obsahuje českou lokalizaci uživatelského rozhraní, šablon a části knihoven (rodin) i užitečnou elektronickou dokumentaci. Podporuje jak poslední verzi aplikace Autodesk Revit Building, tak i balíček řešení Autodesk AutoCAD Revit Series - Building 9.

„Naše společnost se přípravě českých lokalizací aplikace Autodesk Revit věnuje soustavně již od samotného uvedení tohoto moderního řešení na český trh. Za tuto dobu si práci v českém prostředí oblíbila velká řada našich uživatelů, kterým nejenže zjednodušuje a více zpřístupňuje ovládání celé aplikace, ale přináší jim i tolik potřebnou podporu českých norem“, dodává Tomáš NETOLICKÝ, ředitel společnosti XANADU.

České prostředí je možné objednat za manipulační poplatek 600 Kč. Aktualizace a další zajímavé informace k českému prostředí jsou dostupné na webových stránkách www.cadforum.cz/revit. Lokalizace je také doplněna o český překlad tištěných příruček Autodesk Revit 9 – "Getting started" (Začínáme) a "Tutorial" (Cvičebnice).
Všichni zájemci o CAD/BIM aplikaci Autodesk Revit Building mají možnost si snadno a rychle vyžádat zaslání CD se zkušební verzí tohoto systému a bezplatné české tištěné příručky Revit - Začínáme. Stačí pouze vyplnit a odeslat jednoduchý formulář na adrese www.xanadu.cz/democd .
Další informace jsou k dispozici na www.xanadu.cz/revit
Zdroj: Xanadu

Komentáře

Načítám komentáře...