Pragointerier opět přináší novinky

Pragointerier opět přináší novinky

Rok uplynul jako voda a mezinárodní veletrh PRAGOINTERIER se opět chystá zahájit veletržní sezonu Incheby Praha. Nároky na...

Rok uplynul jako voda a mezinárodní veletrh PRAGOINTERIER se opět chystá zahájit veletržní sezonu Incheby Praha. Nároky na kvalitní bydlení se rok od roku rychle mění. Přibyly nové požadavky na vyšší kvalitu vybavení bytů, a to nejen ve funkčnosti, estetické a zdravotní úrovni, ale i v hospodárném provozu domácnosti.

To vše se promítne do komplexu čtyř veletrhů, jehož vlajkovou lodí je již 17. pokračování veletrhu PRAGOINTERIER NEW DESIGN. K němu se ve dnech 1. až 4. února 2007 tradičně připojí výstava nových možností BYDLENÍ 2007, výstava OKNA - DVEŘE – SCHODY a zcela nově také 34. veletrh energetiky, vytápění a úspor energie PRAGOTHERM. Takto koncipovaný veletrh zaplní všechny haly Výstaviště v Praze-Holešovicích a vytvoří pro návštěvnickou veřejnost mimořádnou příležitost získat pod „jednou střechou“ nejúplnější informace o současných trendech moderního bydlení. Pro vystavovatele z domova i ze zahraničí to opět bude šance k prezentaci špičkové produkce.

Moderní byt
Nábytek a vybavení, svítidla, bytový textil, dlažby a obklady, podlahoviny i bytové doplňky jsou základem veletrhu Pragointerier. Pro uspokojení stále náročnějších návštěvníků i samotných vystavovatelů se veletrh rok od roku rozrůstá. Jeho součástí se tak staly odborné poradny, finanční, architektonické a developerské služby a výstava novinek a designu.

Organizátoři veletrhu očekávají mimořádný zájem domácích i zahraničních vystavovatelů. Mezi největší vystavovatele tradičně patří společnosti In–elis, Ason, Elben nebo Carelli. Poprvé v České republice bude vystavovat český výrobce dubového nábytku SIBEX, který doposud vystavoval jen v zahraničí. Mezi další významné vystavovatele patří firma Antico, poprvé budou vystavovat Dřevotvar Jablonné nad Orlicí, Indeco.cz nebo Barrington furniture. Po letech se vrací slovenská firma Alnea. Významnou součástí Pragointerieru je sekce vestavěných částí interiéru. Zájem je zvláště ze strany výrobců a prodejců podlahovin. Mezi nejvýznamnější patří opět expozice společností Au–mex, Pechar a syn, Zahradník parket, Empir parket a IBC parkety. Nově pak bude vystavovat společnost AB parket a Podlahy Heth. Atraktivní jsou vždy expozice svítidel, které letos budou kromě mnoha dalších prezentovat např. firmy Aprolux nebo Hagos s italskými svítidly firem Fabbiani, FontanaArte a Slide. Nebude chybět ani velkolepá expozice ABB elektro.

Úspora energie
To, že se 34. ročník mezinárodního veletrhu PRAGOTHERM koná ve stejném termínu jako PRAGOINTERIER, není náhoda. K příjemnému bydlení totiž nestačí jen pěkně zařízený byt, ale i jeho hospodárný provoz. Zavádění moderních úsporných zařízení je stále větší nezbytností, a veletrh energetiky, vytápění a úspor energie se tak stává nepostradatelným průvodcem v oboru. Vystavovatelé opět představí všechny novinky z oblasti vytápění. Budou to zejména moderní úsporné kotle ústředního topení a ohřevu vody, lokální topidla, krby a kachlová kamna, komíny a zařízení pro odvod spalin. Chybět nebudou ani otopná tělesa všech druhů, stejně jako ekologické soustavy vytápění s netradičními zdroji energie.

Setkání s odborníky
K získání dokonalého přehledu o všech možnostech dobrého bydlení včetně příležitosti poradit se o svých záměrech s přítomnými odborníky přispěje i výstava BYDLENÍ 2007 a výstava OKNA – DVEŘE - SCHODY. Již jejich název prozrazuje, že zastupují obory, které vzhledem k tematické příbuznosti právem patří do komplexu interiérových výstav. Zájemci na výstavě tak budou moci opět nalézt od každé komodity nekonečnou škálu variant, neboť výrobci každým rokem inovují svůj program a každým rokem přicházejí s užitečnými novinkami.

Výstava OKNA – DVEŘE - SCHODY se bude konat již po osmé a i tentokrát představí všechny nové druhy oken a dveří včetně kování a automatických otvíracích systémů. K vidění budou různé varianty schodišť, zábradlí, stejně jako nové typy zimních zahrad a materiálů pro opravy a údržbu.

Specializovaná výstava nových možností bydlení s názvem BYDLENÍ 2007, pořádaná společností M.I.P. Group, se uskuteční již po třinácté. Zúčastní se jí přední čeští investoři, developeři a realitní agentury nabízející nové projekty bydlení, pozemky a byty. A to jak nově stavěné, tak i rekonstruované byty i rodinné domy, projekty domů stavěných na klíč, typové projekty i stavební systémy a poradenství. Nedílnou součástí této výstavy jsou rovněž služby spojené s pořízením bydlení - bankovní služby, jakož i stavební spoření.

Součástí akce budou již tradičně oblíbené HRNČÍŘSKÉ TRHY.

Vstupenku se slevou 50 % získáte na www.pragointerier.cz.

Bližší informace o veletrhu PRAGOINTERIER získáte na adrese www.pragointerier.cz nebo na tel.: 220 103 480. O veletrhu PRAGOTHERM pak na www.pragotherm.cz. Pořádá Incheba Praha, spol. s r. o.

Komentáře

Načítám komentáře...