TVUJDUM.CZ hlásí rekordně dobrý rok

Obliba největšího českého portálu o bydlení a stavebnictví TVUJDUM.CZ neustále roste. Projevuje se to nejen stoupajícím počtem čtenářů (304.752), ale i rekordním hospodářským výsledkem (+320 %).

Česká mediální společnost Media Online, s. r. o., která na evropském trhu internetových médií působí od roku 1998, vydává největší tuzemský portál o bydlení a stavebnictví TVUJDUM.CZ, zároveň na Slovensku provozuje TVOJDOM.SK, v Rakousku DEINWOHNEN.AT a DOBROPOZALOVAT.RU v Rusku.

„Pro největší český portál o bydlení a stavebnictví TVUJDUM.CZ byl rok 2006 úspěšný. V srpnu 2006 zaznamenal historicky největší návštěvnost 304.752 unikátních čtenářů, což představuje nárůst o 150 % oproti srpnu 2005. Tržby za prodej inzerce stouply o 31 % a zisk EBITDA o 320 %. V absolutních číslech je zisk v řádu jednotek miliónů českých korun. Zároveň Media Online, s. r. o., v roce 2006 spustila dceřiný portál DOBROPOZALOVAT.RU, který se těší také dobré kondici. V Rusku vidíme pro další léta obrovský potenciál. Naopak aktivity v německy mluvících zemích brzy prodáme novým investorům,“ řekl Ladislav Semetkovský, generální ředitel Media Online.

Komentáře

Načítám komentáře...