Jedinečná zimní sleva na plastová a dřevěná okna VEKRA

Nyní se nabízí ideální příležitost, jak pořídit značkové výrobky VEKRA levně! Již dnes můžete uzavřít zakázku na plastová či...

Nyní se nabízí ideální příležitost, jak pořídit značkové výrobky VEKRA levně! Již dnes můžete uzavřít zakázku na plastová či dřevěná okna s výraznou zimní slevou minimálně 25 %, která platí na smlouvy uzavřené do 21. 12. 2007, a zároveň s termínem výroby leden 2008. Sleva se vztahuje na plastová okna, dřevěná eurookna a parapety.

Výměna oken v zimě není problém
Provést výměnu starých oken za nová je bez problémů možné, i když jsou teploty pod bodem mrazu. Mezi demontáží stávajícího okna a montáží nového okna totiž uplyne pouze několik desítek minut. Za tuto dobu nedojde k prochladnutí zdiva, a tak se teplota v místnosti po instalaci rychle vrací k normálu. Rovněž není třeba mít obavy z kvality použitých montážních materiálů. Běžně se pak v tomto období používají hmoty (malty, montážní pěny), které jsou určeny až do -10 °C. Pro ty, kteří se neobávají výměn oken v zimě, jsou připraveny atraktivní zimní slevy. Pokud bude vaše zakázka namontována v období od 2. 1. 2008 do 7. 3. 2008, dostanete 10% slevu z montážních prací!

Okna uskladněná zdarma
Lákavé nabídky zimních slev můžete využít i v případě, že montáž oken hodláte provést až později. V případě uzavření smlouvy VEKRA nabízí možnost uskladnění nových oken až do dohodnutého termínu montáže.

VEKRA současně nabízí celou řadu souvisejících doplňků a výrobků, rolety, žaluzie, parapety, sítě proti hmyzu. Poskytuje veškeré služby spojené s výměnou oken, dopravu, montáž, případně demontáž, zednické začištění. Nová okna tak můžete získat bez jakýchkoli starostí. Garantujeme naprostou profesionalitu a nejvyšší kvalitu.

Více informací naleznete zde.

Komentáře

Načítám komentáře...