STAVÍME, BYDLÍME premiérově i v Jihlavě

Pokud se chystáte stavět dům, opravovat byt nebo uvažujete o rekonstrukci koupelny nebo o výměně oken, přijďte se inspirovat a...

Pokud se chystáte stavět dům, opravovat byt nebo uvažujete o rekonstrukci koupelny či výměně oken, přijďte se inspirovat a poradit přímo na výstavu STAVÍME, BYDLÍME, která se bude konat ve dnech 28. února a 1. března v Kulturním domě v Jihlavě. Na výstavě se představí se svojí nabídkou výrobků, služeb a především novinek ve stavebních technologiích na čtyři desítky firem.

Výstava je místem přehlídky mnohého z toho, co potřebujete právě pro stavbu či rekonstrukci vašeho bydlení. Výhodou návštěvy stavební výstavy je možnost osobního kontaktu s odborníky, kteří zodpoví vaše dotazy ihned. V obchodě se vám věnuje pouze prodavač, zato na specializované výstavě přímo specialista z oboru.

S jakou nabídkou se na výstavě STAVÍME, BYDLÍME v Jihlavě můžete osobně setkat?
* plastová a střešní okna * eurookna * zateplování oken * dveře * garážová vrata * žaluzie * markýzy * sanace zdiva * zateplovací systémy * vytápění * litinová a krbová kamna * zahradní krby s udírnou * kameninová dlažba * klimatizace * tepelná čerpadla * stavebniny * půjčovna stavebních strojů * žehlicí lisy * zdravotní matrace a polštáře * nabídka výstavby kvalitního bydlení * luxusní nábytek * výrobky pro vybavení koupelen atd.

Vstup na výstavu je zdarma a jistě všechny potěší výstavní slevy na nabízené zboží.

Proto si nezapomeňte zapsat do svého diáře 28. února od 9 do 18 hodin a 1. března od 9 do 17 hodin návštěva výstavy STAVÍME, BYDLÍME.

Více informací o výstavě naleznete zde.

Komentáře

Načítám komentáře...