STAVOTECH Olomouc zahajuje stavební sezónu

STAVOTECH Olomouc zahajuje stavební sezónu

I když na mnoha stavbách regionu neutichá ruch ani přes zimu, ta pravá stavební sezóna začíná pro většinu stavebníků na počátku...

I když na mnoha stavbách regionu neutichá ruch ani přes zimu, ta pravá stavební sezóna začíná pro většinu stavebníků na počátku jara. Symbolickým „klíčem“ k jejímu zahájení se již sedmnáctým rokem stane pro širokou i odbornou veřejnost nejen Olomouckého kraje stavební a technický veletrh STAVOTECH. Více než 120 vystavovatelů nabídne své výrobky i služby ve dnech 22. – 24. března 2007 v prostorách pavilonů A, E a přilehlých venkovních plochách Výstaviště Flora. Nabídka je skutečně široká a návštěvník zde najde snad vše, co je k výstavbě, rekonstrukci i údržbě domu či bytu potřeba.

„Zájem o jarní veletrh je ze strany vystavovatelů pravidelně mimořádný a letošní ročník nebude v tomto smyslu výjimkou. Především firmy s působností v olomouckém regionu si uvědomují svou šanci prezentovat se před návštěvníky v prvním možném termínu. V období, kdy většina stavebníků konzultuje své představy o bydlení s odborníky a projektanty, v období, kdy se rozhodují o optimálních materiálech či nejvýhodnějších nabídkách stavebních firem,“ zdůvodňuje zájem o veletrh Petr Nasadil, manažer veletrhu z pořadatelské společnosti Omnis Olomouc, a.s.

Neodmyslitelnou součástí jarní etapy veletrhu STAVOTECH Olomouc je již 7. ročník specializované výstavy Bazény & Sauny, která představí bazény, sauny, whirlpooly a veškeré jejich příslušenství. Skutečnosti, že tyto relaxační prvky se staly pro řadu obyvatel běžnou součástí domů a životního stylu vůbec, dokazuje živě se zajímající veřejnost.

Nezbytnou součástí veletrhu je i kvalitní doprovodný program. Na řadě přednášek, letos zaměřených zejména na novou hygienickou legislativu ve stavebnictví, využití nanotechnologií, povlakové hydroizolace, dřevostavby, zateplování vnějších obvodových stěn, nedostatky a poruchy při provádění vnějších tepelně izolačních kontaktních systémů, mohou načerpat nové poznatky jak zkušení odborníci, tak i laická veřejnost. Pro zájemce o obnovu památek a historických objektů je určen veletrh RENOVA na galerii pavilonu A.

Přímo na veletrhu, na galerii pavilonu A, budou mít návštěvníci Stavotechu možnost zhodnotit to nejlepší, co bylo v Olomouckém kraji za poslední dva roky postaveno. Budou zde poprvé vystaveny prezentační panely všech 45 staveb, které se zúčastnily soutěže „Stavba roku 2006 Olomouckého kraje“, vyhlášené a oceněné Olomouckým krajem

Pro návštěvníky veletrhu připravili pořadatelé společně s partnery opět „Veletržní tombolu“. Každý z prvních 5000 dospělých návštěvníků veletrhu si vytáhne los – k dispozici bude 1000 hodnotných cen, každý pátý tedy vyhrává.

Široká nabídka stavebních materiálů a služeb je dnes již samozřejmostí, velká koncentrace odborníků schopných poskytnout kvalifikované informace a radu je stále vzácnou příležitostí.Veletrh Stavotech patří k těm událostem, které by si profesionálové, investoři i individuální stavebníci neměli nechat ujít.

Komentáře

Načítám komentáře...