Zahájení stavební sezóny na Mladoboleslavsku

V prostorách Domu kultury v Mladé Boleslavi od 3. - 5. dubna 2007 proběhne již podvanácté veletrh stavebnictví a bytového...

V prostorách Domu kultury v Mladé Boleslavi od 3. do 5. dubna 2007 proběhne již podvanácté veletrh stavebnictví a bytového vybavení Moderní dům a byt (dříve Stavotech), návštěvníci ho mohou navštívit 3. - 4. dubna od 9:00 do 18:00 hod. a 5. dubna od 9:00 do 17:00 hod.

Je potěšitelné, že mladoboleslavského veletrhu se účastní firmy nejen ze Středočeského, ale i z Východočeského a Zlínského kraje. Výstavní projekty pořádané společností Omnis jsou vždy realizované na vysoké odborné úrovni a nejinak tomu bylo i při přípravě letošního mladoboleslavského veletrhu.

Nabídka vystavujících firem je opravdu bohatá a návštěvníkům a drobným stavebníkům se jistě splní jejich představy a očekávání. A na co se mohou tedy těšit? Řada firem představí mimo jiné širokou škálu stavebních a izolačních materiálů, nátěrových hmot pro interiér i exteriér, střešní krytiny, sekční a garážová vrata, nízkoenergetické stavby z tvárnic IZOBLOK, hutní materiál a betonářské armatury, tepelné a vodotěsné izolace plochých střech, plastová okna a eurookna, dveře, výroba a montáž stropů, balkonů a schodišť z betonových prvků, plynové kotle, tepelná čerpadla, zateplovací systémy, úsporné ekologické topné systémy, solární panely, kabelové topné systémy DEVI, výsuvné sluneční clony, infračervené topné systémy, nábytek, zdravotní a ortopedické matrace, švýcarské žehlicí systémy, kuchyňské nádobí, nebude chybět i poradenství v oblasti finančních služeb a realit aj.

A to ještě není vše, v rámci doprovodných aktivit jsou pro širokou laickou i odbornou veřejnost a zejména pro starosty měst a obcí připraveny zajímavé přednášky na aktuální témata.

Více informací o veletrhu naleznete zde

Komentáře

Načítám komentáře...