Nové vestavěné spotřebiče KARMA® s italským designem

Nové vestavěné spotřebiče KARMA® s italským designem

Inovace přinášejí pokrok a tohoto faktu si je dobře vědoma i společnost Karma Český Brod. Ta dává na vývoj svých produktů velký...

Inovace přinášejí pokrok a tohoto faktu si je dobře vědoma i společnost Karma Český Brod. Ta dává na vývoj svých produktů velký důraz, protože dobře ví, že jen tak je možno plně uspokojit stále náročnější potřeby českých zákazníků. Na technologii a designu svých vestavěných kuchyňských spotřebičů spolupracuje Karma s italskými vývojáři a návrháři – výsledkem jsou spolehlivé a elegantní spotřebiče, jejichž styl bude slušet každé kuchyni.

Čištění bez chemie a hlavně bez práce
Prvním vlajkovým produktem mezi novinkami z řady kuchyňských spotřebičů Karma Design je vestavěná trouba KT-800 PX s „kapkovými“ přepínači teploty a pečicích programů. Těch je na výběr devět a zahrnují, mimo jiných, i jeden speciální na rozpékaní pečiva. Trouba umožňuje tzv. pyrolytické čištění svého vnitřního prostoru, kdy při zahřátí na teplotu 500 °C dojde k vypálení veškerých nečistot na prach. Ten se po ukončení čisticího programu (trvá cca 90 min.) jednoduše setře a trouba je bez použití jakýchkoliv chemických prostředků a především bez práce opět zcela čistá. Rodiče malých dětí ocení i trojitá dvířka trouby a zvýšenou intenzitu ochlazování – i při teplotách okolo 500 °C jsou díky tomu dvířka naprosto bezpečná. Z bezpečnostních důvodů se navíc dvířka v průběhu pyrolytického režimu elektronicky uzamknou. Péct lze při teplotě až 275 °C. Doporučená maloobchodní cena včetně DPH: 21 890,- Kč.

Bezpečí i pro malé kuchtíky
Deska v nerezovém rámu má čtyři indukční varné zóny, jejichž tvar trochu připomíná dětskou kresbu. A právě pro děti v kuchyni vytváří bezpečné prostředí. Zóny nehřejí, pokud na ně není položena kovová, magneticky vodivá nádoba, přičemž i při provozu má skleněný povrch nízkou teplotu. Spolu s možností blokování funkcí tak indukční varná deska KH-30 X patří k nejbezpečnějším typům desek. Při vaření se navíc neprojevuje tepelná setrvačnost jako u klasické sklokeramické desky. KH-30 X má vysokou účinnost – celých 90 % pohlcené energie se mění v teplo, které vzniká až ve dně kovové nádoby. Funkce „booster“ umožňuje na zadní levé zóně zvýšení výkonu až o 50 %, a tím dosažení bleskově rychlého ohřevu. Doporučená maloobchodní cena včetně DPH: 23.950,- Kč.

Když se spojí krása s inteligencí
Odsavač KS-920 X se italským designérům opravdu povedl – je totiž velmi neotřelý, zajímavý a příjemně vzdušný, takže nemáte pocit, že by odsavač v kuchyni zabíral více místa, než mu nezbytně přísluší. Šikmá nasávací plocha navíc poskytuje dostatek prostoru k obsluze a umožňuje velmi pohodlný přístup k vaření na zadních varných plochách. Jak je ale známo, krása sama o sobě nestačí, po čase se okouká, pokud se nepojí s inteligencí. Spotřebič proto dostal od svých tvůrců do vínku mnoho funkcí, které myslí za vás. Za mnohé jmenujme například program automatického vypínání, který odsavač automaticky vypne po 15 minutách od ukončení vaření, tím se kuchyň dokonale odvětrá. Odsavač má rovněž senzorové dotykové ovládání, tři stupně výkonu – maximální 500 m3/hod., šířku 90 cm a lze ho použít i pro recirkulaci. Doporučená maloobchodní cena včetně DPH: 24.990,- Kč.

-Karma®-

Komentáře

Načítám komentáře...