Rigips vyhlašuje soutěž o Cenu veřejnosti

Rigips vyhlašuje soutěž o Cenu veřejnosti

Rigips, s.r.o., pořádá již několik let soutěž BPB Trophy pro podpoření řemeslných dovedností sádrokartonářských firem. Letos...

Rigips, s. r. o., pořádá již několik let soutěž BPB Trophy pro podpoření řemeslných dovedností sádrokartonářských firem. Letos poprvé vyhlašuje soutěž o Cenu veřejnosti pro vítězný objekt národního kola.

Do národního kola soutěže BPB Trophy 2008 bylo přihlášeno 37 objektů, ze kterých vybrala odborná porota jeden, jenž bude reprezentovat Českou republiku v červnovém mezinárodním kole v Bruselu. Mezi realizacemi je řada zajímavých, nápaditých a netradičně řešených interiérů rodinných i bytových domů, hotelů, restaurací, kancelářských i jiných veřejných prostor. Na webových stránkách společnosti Rigips, www.rigips.cz, je možné si soutěžící projekty prohlédnout a až do 29. 2. 2008 hlasovat.

Realizační firma, jejíž objekt získá největší počet hlasů, získá Cenu veřejnosti. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne v březnu 2008 a výsledky budou zveřejněny na webu společnosti Rigips a v letním vydání Rigips Magazínu.

O soutěži BPB Trophy
BPB Trophy je mezinárodní soutěž pořádaná s více než desetiletou tradicí pro realizační firmy v kategorii „Systémy suché vnitřní výstavby“ a v kategorii „Inovativní řešení v suché vnitřní výstavbě“. Cílem soutěže je podpořit a ohodnotit umění, dovednost a kvalitu práce montážních firem, které zpracovávají produkty a systémy Rigips.

Z objektů přihlášených do českého národního kola vybírá odborná porota vítěze, který reprezentuje naši republiku v kole mezinárodním. Letos budou vítězné realizace obou kategorií představeny dne 6. 6. 2008 na světovém fóru v Bruselu v Belgii. Porota hodnotí realizace dle technických a estetických kritérií. Posuzovány jsou především originálnost konstrukce, použití speciálních technik, celková technická úroveň zpracování a estetický dojem. Velikost a objem realizovaného díla nehraje v hodnocení roli.

-Rigips-

Komentáře

Načítám komentáře...