TVUJDUM.CZ a TVOJDOM.SK nabízejí více

TVUJDUM.CZ a TVOJDOM.SK nabízejí více

Společnost CE MEDIA ONLINE, a. s., která provozuje významný český portál o bydlení a stavebnictví TVUJDUM.CZ a slovenský TVOJDOM...

Společnost CE MEDIA ONLINE, a. s., která provozuje významný český portál o bydlení a stavebnictví TVUJDUM.CZ a slovenský TVOJDOM.SK, dnes spustila novou verzi obou těchto serverů.

„Cílem těchto změn bylo zjednodušení a zpřehlednění celé struktury nabízených služeb“, říká David Beška, ředitel společnosti. Oba portály mají kompletně změněný design a strukturu. Přidány byly nové rubriky (např. Tipy a triky, kde čtenáři najdou mimo jiné i tipy, jak lze při provozu domácnosti ušetřit, což je obzvlášť v tomto roce zdražování velice aktuální téma). Jednotlivé články byly doplněny o odkazy na specializované firmy a související články. Pod každým z nich mají nově čtenáři možnost diskutovat – probrat dané téma, vyměnit si zkušenosti, poradit si... V neposlední řadě je v článcích nové zobrazování fotografií - ve větším formátu se zobrazí přímo v textu.

I v tomto roce budou moci čtenáři na portálu TVUJDUM.CZ a TVOJDOM.SK soutěžit, ale nyní bude možné odpověď na všechny soutěžní otázky najednou v libovolný den od pondělí do neděle. Změnou prošel i vyhledávač. Nově uživateli umožňuje zvolit, v jaké sekci chce přesně vyhledávat, např. články, firmy, produkty atd.

Na své si přijdou i inzerující klienti (firmy). Byly upraveny a zvětšeny některé reklamní pozice a snížen jejich počet na všech stránkách. Větší pozornost je věnována firemním a produktovým prezentacím. Firmy mohou registrovat svoji společnost do katalogu ZDARMA prostřednictvím on-line formuláře a firmy, které si platí zápis v katalogu Exclusive, získají navíc propagaci své firmy pod vybranými články a v boxu „TvujDum DOPORUČUJE“ přímo na titulní stránce.

Dále připravujeme novou verzi sekce Reality, a to opět tak, aby byla co nejjednodušší pro uživatele, ale přitom s co nejvíce kritérii pro snadné vyhledávání.

Věříme, že všechny provedené změny naši stálí čtenáři i inzerenti ocení a umožní jim snazší přístup k zajímavým informacím o bydlení a stavebnictví.

-CE Media Online, a. s.-

Kontaktní osoba:
Hana Šťastná
tel.: +420 296 162 387

Komentáře

Načítám komentáře...